Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Petra: Manžel je úžasný otec, jsme spolu deset let, ale milenec mi dává víc

Čas pro sebe
Čas pro sebe
Zdroj: Shutterstock
Čas pro sebe

Manžel mi dává jistotu, zázemí a peníze, milenec lásku. Stojím před těžkým rozhodnutím. Rozum mě drží doma, srdce mě žene pryč. 

Najděte si chvilku času pro sebe. Tipy najdete v galerii. 

Jistota a láska 

Jsem už deset let vdaná. Manžel je inteligentní člověk, má dobrou práci. Je to úžasný otec našich třech dětí. Dává mi prostor a možnost mít svůj vlastní život. Díky němu nejsem jen žena na mateřské dovolené. Můžu se vzdělávat nebo jít do práce. Neváhala jsem a nastoupila jsem do zaměstnání. Bohužel jsem tam narazila na jednoho kolegu. Od první chvíle jsme si byli blízcí a spojoval nás smysl pro humor. On se do mě zamiloval hned na začátku, ale já si dlouho myslela, že to mám pod kontrolou. Zmýlila jsem se. Už několik měsíců jsme milenci. 

Těžký krok 

Požádal mě o ruku, aby mi dokázal, že to se mnou a s dětmi myslí vážně. Problém je v tom, že spolu s manželem máme hypotéku na dům. Rozhoduji se mezi rozumem a finančním zajištěním pro sebe a děti a láskou. Celý život jsem po ní toužila a našla jsem ji až teď. Manžel mě nikdy nemiloval. Sám se mi kdysi přiznal, že mě má jenom rád, protože milovat nedokáže. 

Uvědomuji si, že láska je jedna věc, ale bez peněz a zázemí se žít nedá. Milenec je sice pracovitý, ale v žádné práci zatím moc dlouho nevydržel. To mě děsí a nevím, co dál. Bojím se představy rozchodu s každým z nich. Nejsem nevděčná, manžela si vážím, ale láska je v životě nejvíc, co může člověk od někoho dostat nebo naopak druhému dát. Jsem šťastná, že jsem měla konečně možnost takový pocit zažít. 

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky