Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nikola: Devět měsíců jsem se klepala hrůzou, jestli praskne utajovaná nevěra

Jak se oklepat z nevěry
Jak se oklepat z nevěry
Zdroj: Shutterstock
Jak se oklepat z nevěry

Po letech snažení jsem konečně otěhotněla. Bohužel to bylo v době, kdy jsem manžela podvedla. Už nikdy nechci zažít ten strach, komu bude dcera podobná.

V galerii najdete tipy, jak se co nejrychleji oklepat z nevěry.

Stres

Mám za sebou velice těžké období. Několik let jsme se s manželem snažili o miminko. Kdo to nezažil, nepochopí. Zoufale jsme po něm toužili a nešlo to. Měli jsme určené dny, kdy se vhodné mít sex, jezdili jsme na vyšetření, na klinikách asistované reprodukce jsme byli jako doma. Neužívali jsme si to, byl to jen hon za dítětem. Psychika jela na plné obrátky. Spali jsme spolu jenom z povinnosti, všechna romantika a vášeň se vytratila. Doma jsme neřešili nic jiného.

Lákadlo

V ten samý čas jsem se v práci seznámila s novým kolegou. Byl milý a galantní. To můj manžel taky, ale měla jsem ho spojeného jen se snahou o dítě. Lezlo mi to na mozek. Bohužel jsem podlehla a snížila jsem se k nevěře. Upřímně toho lituji, ale čas už bohužel nevrátím. Zpytovala jsem svědomí a došlo mi, jak moc jsem do manžela zamilovaná.

Strach

Po pár týdnech jsem zjistila, že jsem těhotná. Znovu a znovu jsem si přehrávala osudný večer a ujišťovala se, že si dal kolega pozor. Devět měsíců jsem žila ve strachu, komu bude dcera podobná. Věřila jsem, že bude manželova. Kolega byl tmavovlasý chlap s výraznými rysy a muž je blonďák s bledou kůží. Bylo to buď a nebo.

Naštěstí se narodila holčička, která jako by manželovi z oka vypadla. Má i stejnou krevní skupinu. Díky, díky, díky, že je naše!

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky