Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ilona: Manželka mého partnera mi dělá ze života peklo, mám toho dost

Partnerova manželka mi ničí život. (ilustrační foto)
Partnerova manželka mi ničí život. (ilustrační foto)
Zdroj: Profimedia

Je to už několik měsíců, co jsem se seznámila s Karlem, který mě ihned upozornil na to, že je sice ženatý, ale jeho manželství je na pokraji krachu a s manželkou Jitkou si oba žijí svými vlastními životy. Zamilovala jsem se do něj a on do mě. Jenže pak Jitce asi začalo docházet, o koho přišla, a začala o Karla bojovat. A to těmi nejodpornějšími prostředky. 

Nikdo neměl problém

Když jsem se dala dohromady s Karlem a svým kamarádkám jsem řekla, že je ženatý, ihned mě od vztahu s ním odrazovaly. Já ale věděla, že jeho manželství není žádnou překážkou, protože směřovalo k rozvodu. Ani on, ani jeho manželka neměli v plánu v manželství pokračovat a už několik měsíců si oba žili po svém. Sice pod jednou střechou, ale po svém. 

Všechno se vyvíjelo báječně. Karel Jitce řekl, že si našel novou partnerku, a přestěhoval se ke mně. A ona to vzala s naprostým klidem. Mají spolu dvě děti, které si na mne rychle zvykly a rády i se mnou trávily čas. To ale trvalo jen chvíli. Možná, že si Jitka myslela, že můj vztah s Karlem nebude mít dlouhého trvání. Jak ale plynuly měsíce a ona začala vnímat, že se náš vztah prohlubuje, začala panikařit. A chtěla ho zpět. 

Chce mě odstranit z cesty

Začala tím, co je pro Karla nejcennější – děti. Nakukala jim o mně různé báchorky a lži, aby na mě děti změnily názor a nechtěly k nám chodit. A to se jí náramně povedlo. Netrvalo to dlouho a Karel musel vždy děti pomalu na kolenou prosit, aby k nám přišly na oběd. A když už přišly, prakticky se mnou nepromluvily. Tím to ale neskončilo. Nakonec totiž děti nechtěly trávit čas ani s Karlem, byť spolu měli podniknout něco sami, beze mě. Jsem přesvědčená, že i za tím stála Jitka. 

Karel byl z celé situace šíleně nešťastný, protože mu děti chyběly. A tak byl nakonec donucen udělat to, co Jitka od začátku chtěla – vrátil se zpátky k ní domů. Naprosto tomu rozumím, chtěl být s dětmi. Od té doby se vídáme minimálně. Často mi ale Karel volá a říká mi, jak mu chybím a jak by chtěl být se mnou. Vůbec nevím, co mám dělat. 

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky