Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Beatrice: Z milování s manželem je mi zle, chová se při tom jako dobytek

Z manžela se mi dělá zle. (ilustrační foto)
Z manžela se mi dělá zle. (ilustrační foto)
Zdroj: Profimedia

V posledních měsících jsem naprosto zoufalá. Mám pocit, že moje manželství jde od desíti k pěti. Dříve se mnou manžel jednal krásně a dbal o sebe, teď o sprchu takřka nezavadí a navrch k tomu se po většinu času chová jako naprosté prase. Pak mi vyčítá, že s ním nechci spát. Je mi z něj mdlo. 

Vše bylo pohádkové, dokud nepřišlo dítě

S Karlem jsme spolu dohromady už osm let, z toho pět let manželé. Dodnes si pamatuji na to, jak kouzelné byly začátky našeho vztahu. Karel byl elegán, choval se ke mně s naprostou úctou, neustále mě hladil, pusinkoval a dával mi najevo, že mě moc miluje. Takto to ostatně vydrželo do doby, než se nám narodil syn. Pak se chování manžela znenadání změnilo. Jako rodina nic společně nepodnikáme, Karel je líný, nikam se mu nechce. Nejraději by seděl jen na gauči a hrál konzolové hry. Synovi se vůbec nevěnuje, maximálně si ho vezme na klín, když zrovna hraje. 

K tomu všemu začal zcela zanedbávat osobní hygienu. Dělá se mi z něj špatně. Dokonce se mi kroutí prsty u nohou i ve chvíli, kdy mi chce dát jen pusu. Neustále přede mnou prdí a nezdráhá se uvolňovat plyny ani při sexu. Krká, dloube se v nose, pak to sní a do toho mi chce dát pusu. Jsem naprosto znechucená! Neustále mluví o sexu, má různé narážky a mně tím naše milování už tak zprotivil, že se mi do toho prostě nechce. Nejvíc mě dokáže naštvat, když chodí doma nahý a s úsměvem jakoby tančí a kroutí přitom penisem. V tu chvíli se mi chce zvracet. 

Od odborníka jsem odešla zděšena

Přítomnost manžela mi nevadí, ale jakmile se mě chce dotýkat, přepadne mě odpor. Byli jsme kvůli tomu i v poradně. Doufala jsem, že nám odborník pomůže, ale jeho slova mě zarazila. Řekla jsem mu, že pokud manžel během pěti dní nemá sex, je výbušný a vztek se vylívá jak na mně, tak na našem synovi. Pán v ordinaci mi řekl, cituji: „Tak mu občas podržte, i když je vám to nepříjemné. Už jen pro klid v domácnosti.” Byla jsem z jeho slov absolutně zhrozená. To přece ani nemůže myslet vážně. 

Už nevím, co mám dělat. Mám manžela ráda. Ale v současné době už spíš jako kamaráda. Přemýšlím nad tím, že od něj odejdu. Bojím se ale, abych neudělala chybu. 

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky