Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Linda: Partner mě roky týral, dodnes mě to pronásleduje

Zdroj: shutterstock
Prohlédněte si všechny fotografie (10)

Byla jsem psychicky i fyzicky týraná i během těhotenství, neustálý alkohol, výhrůžky, nadávky, strach… Do doby, než jsem otěhotněla, jsem nemohla absolutně nic, žádné kamarádky a hlavně žádní kamarádi! Kontrola mobilu, když jsem měla heslo, bylo zle a byla sem nevěrná a k....!

Nová přítelkyně

Dokonce problém byl i v tom navštěvovat svoji rodinu. Když se narodilo miminko, měla jsem radost a doufala, že se to změní, dala sem dítěti i příjmení po otci, protože jinak by bylo zle a nátlak na mě dělala i tchyně. Když byly dítěti dva měsíce, skončili jsme na ulici a on si nastěhoval novou přítelkyni do bytu, který jsem našla a vybavila. Půjčila jsem si peníze a našla jiný byt.

Nechce nic vědět

Nyní má dítě rok a od otce nedostalo nic, pouze SMS, zájem nejeví a neviděl ho asi 9 měsíců. Současný přítel, který si nás našel, když dítěti bylo 5 měsíců, nás miluje a vynahrazuje nám vše. Ale stále mám obavy, aby nebyl naštvaný. Pro jistotu mu říkám úplně všechno, i když nic vědět nechce a říká mi, ať si nechám nějaké tajemství.

Nedokázala jsem se bránit

Mám strach chodit po ulici, protože nechci potkat svého bývalého. Bohužel bydlí dvě zastávky od nás. Nevím, co dělat, přijdu si jako blázen. Vím, že si za to můžu sama... Ale ze strachu jsem se mu nedokázala bránit. Bohužel on i jeho rodina mají dlouhé prsty a dokázali by si zařídit i to, že by šlo dítě do jejich péče. Doufám, že mě ten strach někdy přejde.

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky