Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vilma: Podezírala jsem partnera z nevěry, pak jsem zjistila něco mnohem horšího

Partner mi lhal. (ilustrační foto)
Partner mi lhal. (ilustrační foto)
Zdroj: Profimedia

Ani ve snu by mě nenapadlo, že se v mém životě objeví taková šílenost. Se svým partnerem Danem jsem už několik let a máme spolu dvě krásné děti. Třetí je na cestě. Vím, že bych se měla těšit a připravovat se na miminko, namísto toho ale jen tupě hledím do zdi a říkám si, jak jsem mohla být tak hloupá.

Zničehonic

Můj partner Dan byl vždycky miliónový. Opravdu skvělý chlap, skvělý táta, skvělý kamarád. Vždy jsem mu stoprocentně důvěřovala a nikdy bych si nemyslela, že bude jednou schopný mi něco zatajovat. Když jsem s ním potřetí otěhotněla, byla jsem v sedmém nebi a neuvěřitelně jsem se na miminko těšila. Ale to jen do chvíle, než se Danovo chování zásadně změnilo. 

K dětem se stále choval hezky, zato ke mně začal být značně odměřený. Prakticky se mnou nekomunikoval, všude si bral telefon s sebou a podezřele často chodíval po večerech za kamarády. Myslela jsem si, že mě začal podvádět. Svůj telefon zkrátka nespustil z očí a jakmile mu někdo napsal, okamžitě vyskočil a šel odepsat do jiné místnosti. Když jsem se ho ptala, jestli se něco neděje, vždy jen kroutil hlavou. 

Tohle jsem nečekala

Byla jsem přesvědčená o tom, že se vídá s jinou. Neměla jsem pro to ale žádný důkaz. Jednoho dne odešel Dan vynést odpadky a zapomněl si vzít telefon s sebou. Využila jsem nestřeženého okamžiku a podívala jsem se do něj. Věděla jsem, že mám málo času, i tak jsem ale chtěla zjistit, jak alespoň ona dáma vypadá a co se mezi nimi vlastně děje. Co jsem ale objevila, mi vyrazilo dech ještě víc.

Když jsem totiž rozklikla nejrůznější konverzace, o žádné milence nemohla být řeč. Nepodváděl mě. Upřímně, byla bys asi raději, kdyby mi byl „jen” nevěrný. Dozvěděla jsem se totiž, že si Dan píše se svým dealerem a už nějakou dobu je drogově závislý. Naprosto se mi zhroutil svět. Zatím jsem mu o tom neřekla a čekám, zda se přizná, chci od něj ale i s dětmi odejít. Je mi zle z toho, že čekám třetí dítě s člověkem, který upřednostňuje drogy před svou rodinou. 

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky