Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Laura: Bývalý partner se zachoval jako zmetek, po rozchodu mi ublížil ještě víc

Partner mi ublížil nechutným způsobem. (ilustrační foto)
Partner mi ublížil nechutným způsobem. (ilustrační foto)
Zdroj: Profimedia

Už je to déle, co jsme se s s mým bývalým partnerem Andrejem rozešli. Tenkrát mě podvedl, já mu chtěla odpustit, ale on dal nakonec přednost právě své milence. Máme spolu děti, a tak jsem se časem naučila s ním vycházet, aby právě děti ještě více netrpěly. Jenže potom, co nyní předvedl, bych s ním nejraději už nikdy nepromluvila. Nenávidím ho. 

Dal přednost jiné

Já a můj bývalý partner Andrej jsme spolu byli několik let. Náš vztah byl vždycky dobrý. Pochopitelně ani nám se čas od času nevyhnula nějaká ta hádka, ale nikdy to nebylo nic hrozného. Narodily se nám dvě krásné děti a já byla šťastná. Vždycky jsme oba toužili po velké rodině a když jsem pak ještě potřetí otěhotněla, nesmírně jsem se těšila. Čekala jsem holčičku a už jsem se pomalu začínala chystat na její příchod na svět. Dokonce jsem pro ni měla vybrané i nádherné jméno. Jenže pak se mi zhroutil svět. Ve 22. týdnu těhotenství jsem totiž o holčičku přišla. A aby toho nebylo málo, Andrej si v té době začal se svojí asistentkou. Ta mu po čase oznámila, že je těhotná. Andrej neváhal, opustil nás a vydal se žít s ní. 

Byla jsem v klidu až doteď

I když mi Andrej velmi ublížil, kvůli dětem jsem se s ním naučila vycházet. Přece jen jsem nechtěla, aby rozpadem našeho vztahu trpěly ještě víc. Nijak extra jsem se s ním nebavila, ale na všech běžných věcech jsem se s ním dokázala bez problémů domluvit. To jsem ovšem vůbec netušila, jakou ránou mě zasáhne. 

Dnes se děti vrátily od Andreje ke mně a oznámily mi radostnou novinku. Jemu a jeho nové partnerce se narodila holčička. Ze slušnosti jsem Andrejovi napsala zprávu, abych mu pogratulovala. Během toho jsem se ho také zeptala, jak se jeho dcerka jmenuje. A on řekl jméno naší mrtvé holčičky! V tu chvíli se se mnou zatočil svět. To jméno jsem si vybrala já! Pro svou dceru! On moc dobře věděl, že jsem tohle jméno chtěla už od puberty. A on tak teď pojmenuje svou dceru? Není to nějaké obyčejné jméno, dokonce není ani v kalendáři. Ta jeho nová partnerka s tím jménem určitě nepřišla. Jsem z toho naprosto znechucená a nechápu, že dokáže být natolik sprostý, že si dovolí pojmenovat svou dceru jménem, které jsem si já vysnila. Bože můj, nenávidím ho!

Text byl zpracován na základě příběhu čtenářky, která jej předala redakci. Fotografie jsou pouze ilustrační a jména osob byla na žádost čtenářky pozměněna.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky