Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tvrdili jí, že je neplodná, testy byly negativní a přesto porodila do záchodu!

Nečekaný porod
Nečekaný porod
Zdroj: Facebook
Nečekaný porod

Je možné, aby žena neodhalila těhotenství? Ano. Stačí chybné výsledky testů. Malá Amoura Rose byla pro rodiče ohromným překvapením.

Konečná

Mladá žena se dlouhá léta potýkala s nepříjemnou nemocí, která jí bránila v početí. Syndrom polycystických ovarií způsobuje hormonální nervonováhu, nepravidelnou menstruaci a neplodnost. Její tělo produkovalo mnohem více mužských hormonů a vidina těhotenství se tak ještě více vzdalovala. S tím se srovnávala jen těžko, ale díky dětem svých sourozenců, které zbožňovala, nepřestávala věřit. Se svým přítelem se snažili dlouhé tři roky. Když ale oslavila 37. narozeniny a biologické hodiny bily na poplach, věděla, že její šance jsou minimální.

Rodím!

Na konci srpna se jí ale udělalo nevolno, byla malátná, měla křeče v břiše a začala krvácet. Všechno připisovala nepravidelné periodě. I když jí chtěl přítel odvézt do nemocnice, odmítla. Neplatila si zdravotní pojištění a kvůli takové maličkosti se nehodlala vydat z peněz. Dojeli ke švagrové, aby se roztýlila. Tam se ale bolesti začaly stupňovat, a tak se je pokusila zmírnit horkou sprchou. Křeče jí nedovolily stát ani ležet, mohla být jen v podřepu na toaletě. Nevěděla, co se děje, měla strach, ale snažila se bolest "přetlačit". Najednou pocítila ohromný tlak a nahmatala malinkou hlavičku. Instinktivně tlačila dál a nevěřila tomu, co se právě odehrává.

Rychlá akce

Byla vyplašená, všude krev a v záchodové míse se "koupalo" dítě, které o sobě dávalo hlasitým křikem vědět. Dýchalo. První známka toho, že žije. Žena, která vůbec netušila, že je těhotná, se vyrovnávala s novou situací. Mezitím její švagrová volala záchrannou službu. Přijeli rychle, ale obě visely na lince a postupovaly přesně podle pokynů. Opatrně odnesly dítě z koupelny, položily na ženin holý hrudník a zabalily do ručníků, aby neprochladlo.

Zmatená

Až v nemocnici jim začalo docházet, co se stalo. Těhotenské testy, které si žena pravidelně dělala, vykazovaly chybný (negativní) výsledek, vyhnuli se jí všechny chutě i velké nabírání na váze a jemné kopance zaměňovala za nadýmání. Na svět přišla krásná holčička a byla zdravá. Jen se narodila už ve 34. týdnu a měla pouhý jeden kilogram. Váhu dohnala velice rychle během měsíčního pobytu na oddělení pro nedonošené děti. Amoura Rose se má k světu a svým rodičům dělá jen samou radost. Tento příběh je tak důkazem, že ne všechny prognózy lékařů mohou být konečné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky