Tvrdili jí, že je neplodná, testy byly negativní a přesto porodila do záchodu!

Nečekaný porod
Nečekaný porod

Je možné, aby žena neodhalila těhotenství? Ano. Stačí chybné výsledky testů. Malá Amoura Rose byla pro rodiče ohromným překvapením.

Konečná

Mladá žena se dlouhá léta potýkala s nepříjemnou nemocí, která jí bránila v početí. Syndrom polycystických ovarií způsobuje hormonální nervonováhu, nepravidelnou menstruaci a neplodnost. Její tělo produkovalo mnohem více mužských hormonů a vidina těhotenství se tak ještě více vzdalovala. S tím se srovnávala jen těžko, ale díky dětem svých sourozenců, které zbožňovala, nepřestávala věřit. Se svým přítelem se snažili dlouhé tři roky. Když ale oslavila 37. narozeniny a biologické hodiny bily na poplach, věděla, že její šance jsou minimální.

Rodím!

Na konci srpna se jí ale udělalo nevolno, byla malátná, měla křeče v břiše a začala krvácet. Všechno připisovala nepravidelné periodě. I když jí chtěl přítel odvézt do nemocnice, odmítla. Neplatila si zdravotní pojištění a kvůli takové maličkosti se nehodlala vydat z peněz. Dojeli ke švagrové, aby se roztýlila. Tam se ale bolesti začaly stupňovat, a tak se je pokusila zmírnit horkou sprchou. Křeče jí nedovolily stát ani ležet, mohla být jen v podřepu na toaletě. Nevěděla, co se děje, měla strach, ale snažila se bolest "přetlačit". Najednou pocítila ohromný tlak a nahmatala malinkou hlavičku. Instinktivně tlačila dál a nevěřila tomu, co se právě odehrává.

Rychlá akce

Byla vyplašená, všude krev a v záchodové míse se "koupalo" dítě, které o sobě dávalo hlasitým křikem vědět. Dýchalo. První známka toho, že žije. Žena, která vůbec netušila, že je těhotná, se vyrovnávala s novou situací. Mezitím její švagrová volala záchrannou službu. Přijeli rychle, ale obě visely na lince a postupovaly přesně podle pokynů. Opatrně odnesly dítě z koupelny, položily na ženin holý hrudník a zabalily do ručníků, aby neprochladlo.

Zmatená

Až v nemocnici jim začalo docházet, co se stalo. Těhotenské testy, které si žena pravidelně dělala, vykazovaly chybný (negativní) výsledek, vyhnuli se jí všechny chutě i velké nabírání na váze a jemné kopance zaměňovala za nadýmání. Na svět přišla krásná holčička a byla zdravá. Jen se narodila už ve 34. týdnu a měla pouhý jeden kilogram. Váhu dohnala velice rychle během měsíčního pobytu na oddělení pro nedonošené děti. Amoura Rose se má k světu a svým rodičům dělá jen samou radost. Tento příběh je tak důkazem, že ne všechny prognózy lékařů mohou být konečné.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky