Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Corinne: Myslela si, že změna pohlaví je náročná, pak ale musela zvládnout porod

Corinne Bennett
Corinne Bennett
Zdroj: Instagram
Corinne Bennett

Byl to klasický pár. Žili spolu už několik let a měli dvě dcery. Dnes je z muže díky hormonální léčbě, kterou mu posvětili jeho blízcí i zaměstnavatel, Corinne Bennett. Před rokem se poprvé probudila s vědomím, že je konečně ženou. Tak si to vždy ve skrytu duše přála. Ale to Corinne netušila, že největší událost jejího života ji teprve čeká.

Muž, nebo žena?

Podpora ženy Shannon pro Corinne byla hnacím motorem, aby ze svých snů neustoupila. Byla to dlouhá a náročná cesta, největší překážkou ale byla vlastní mysl, která se bála předsudků a nelítostných soudů. Měla strach, jak na její touhy zareagují dcery, ale nesetkala se s jedinou špatnou reakcí.

Do třetice

I přes nálepku transexuála Corinne s ženou toužila po třetím dítěti. Dcery jim přinášely jen samou radost, ale partnerky chtěly ještě jednou zažít ten krásný moment příchodu dítěte na svět. Lékaři je varovali, že vzhledem k věku a nedávno prodělané hormonální léčbě nebude početí jednoduché. O to větší bylo jejich překvapení, když hned měsíc po rozhodnutí rozšířit rodinu se Shannon chlubila pozitivním výsledkem na těhotenském testu. Obě jejich dcery se narodily o několik týdnů dřív a strávily hodně času v inkubátoru. I na takový scénář se chtěly připravit a zajistily si dulu i fotografku, které byly ochotné jet s nimi na zavolání do porodnice.

Těhotenství probíhalo bez problémů a pomalu se přiblížil devátý měsíc. 36. týden ale dítě zničehonic zavelelo a začaly první kontrakce. Shannon nepropadala panice a začala si v klidu balit vše potřebné. Corinne mezitím poslala skládat ručníky, aby se uklidnila. Když měla hotovo, šla zkontrolovat svou ženu, je-li všechno v pořádku. Byla opřená o umyvadlo a bojovala s úpornou bolestí. Hlavička dítěte už byla venku. Nebyl čas jet do nemocnice. Okamžitě zavolaly svůj krizový tým a vytočily linku 911, kde je odborníci provázeli celým porodem. Během chvilky přišla fotografka. Sotva stačila zapnout fotoaparát a malý Rowan spadnul Corinne přímo do dlaní.

Ještě více radosti

Byl zdravý a krásný. Obličej měl zmuchlaný a křičel na celé kolo. Ještě v noci s ním vyrazily do nemocnice, kde ho nechaly prohlédnout lékaři, aby měly jistotu. Všechno bylo v pořádku, žádná umělá strava nebo polehávání v inkubátoru jako po porodu dcer. Dnes už je Rowanovi několik měsíců a celá rodina září štěstím.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky