Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Předvánoční inspirace: Ušetřete s hrnky

Zdroj: Profimedia.cz

Také s hrníčky se dá ušetřit. Nevěříte? Pak se podívejte na naše tipy. Díky vhodně zvolenému hrnečku totiž můžete uspořit za elektřinu, psací potřeby či za vánoční dárky.

Ač se to nezdá, na hrncích zaleží víc, než myslíte. Z jiného by vám zkrátka tolik nechutnalo. Tenhle je váš oblíbený, a když jej po ránu nenajdete v poličce, zkazí vám to celý den. Ať jde o buclatý hrníček na pořádnou ranní kávu či jemný barevný šálek na odpolední čaj, nedáte na něj dopustit. Přiznejte si, že z toho vašeho káva prostě voní lépe, mléko je bělejší a čaj lahodnější. A připusťte také, že i pouhá představa, že z něj pije někdo jiný, vás dokáže pořádně podráždit.

Tipy Kafe.cz

Nejlepší předvánoční hrníčky

Zde je ta nejlepší inspirace pro ty nej předvánoční hrníčky. Vybrali jsme pro vás takové, s nimiž ušetříte – použijete je totiž jako dárek a ještě něco na víc – třeba jako přání, anebo adventní kalendář! A s některými můžete spořit i vy sama.

 Hrnek přání

Ušetřete za přání

Hledáte dárek pro milovníka krásných věcí a hudby? Pak je pro vás tento hrnek přímo ideální! Vypadá luxusně, přitom vás jeho koupě rozhodně nezruinuje a ještě k tomu ušetříte za přání, protože přímo hrnečkem popřejete Veselé Vánoce. Hudební znalec se navíc i zabaví – než zjistí, o jaké úryvky skladeb v notových osnovách se jedná, jistě mu to chvíli zabere.

Cena: 189 Kč (dekoracesperky.cz)

Hrnek hračka 

Ušetřete za hračku

Také tímto hrnkem vyřešíte dva dárky za jedny peníze. Koupíte totiž zároveň plyšovou hračku, a tak jím můžete podělit celou rodinu. A to doslova za pár korun…

Cena: 65 Kč (eshop-pro.cz)

 Hrnek na vzkazy

Ušetřete za psací potřeby

Naprosto skvělý dárek, který se hodí i pro vašeho partnera! Originální hrnek, na který můžete psát vzkazy a stejně snadno je i smazat. Díky němu nejen ušetříte za papíry a propisky, ale navíc máte jistotu, že si u snídaně váš drahý vzkaz určitě přečte, i když klasický lístek by třeba zahodil. Součástí je i tužka na popis a houbička.

Cena: 170 Kč (krasnydomov.cz)

 Hrnek adventní kalendář

Ušetřete za adventní kalendář

I když by se tento hrníček hodil již na začátku prosince, jistě jej můžete použít jako vánoční dárek. Na jeho povrchu totiž najdete speciální hvězdičky, které se dají seškrabat, podobně jako třeba los. A tak si před blížícími se svátky může majitel každý den vymazat jednu. Zdá se vám na tento dárek příliš pozdě? Ale vůbec ne, spláchnete tak dvě mouchy jednou ranou – ušetříte za adventní kalendář v příštím roce!

Cena: 299 Kč (dekoracesperky.cz)

 Thermo hrnek

Ušetřete za elektřinu

Také s těmito hrníčky můžete ušetřit, a to dokonce za elektřinu. Pokud nerada pijete studenou kávu či čaj a vždy si je znovu musíte přihřát, pak si kupte termohrnky. Vypadají jako klasické, ale mají dvě vrstvy porcelánu, které déle udrží teplotu nápoje. Dole jsou opatřené speciální gumou, která chrání povrch stolu. Další skvělý tip na vánoční dárek.

Cena za dva kusy: 828 Kč (krasnydomov.cz)


 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky