Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Co fascinujícího se stane s vaší tváří, když se dožijete 100 let?

Proměna tváře
Proměna tváře
Zdroj: Youtube.com
Prohlédněte si všechny fotografie (12)

Prohlédněte si unikátní galerii, ve které najdete fotografie lidí v době, kdy jim bylo dvacet a měli celý život před sebou a poté, když jim bylo sto a více let a vše, co za svůj dlouhý život zažili, se jim vepsalo do tváře.

Jak myslíte, že budete ve stáří vypadat vy? Co se vám vepíše do tváře? Hrdinové z naší galerie, prožili války, opravdové strádání, hlad, zklamání, stres, těžké chvíle. Postupně jim odešlo téměř veškeré blízké příbuzenstvo, přežili své partnery a partnerky, většina z nich i své děti. Prožili ale také mnoho krásných chvil, zamilovávali se, rodily se jim děti, budovali své příbytky, radovali se s přáteli, těšili se ze svých pracovních úspěchů…

Všechny prožité zkušenosti nás nějak ovlivňují, nějakým způsobem nás zasáhnout a ty silné nebo dlouhodobé se nám vepíšou do tváře. Podívejte se do galerie, je zajímavé sledovat, jak moc se některým tvář vlivem stárnutí mění a jak si jiní ponechávají mladistvý vzhled i s několika křížky na zádech.  

Jak vnímáte stáří vy? Je to něco, na co se těšíte, chcete se dožít vysokého věku, nebo si myslíte, že na stárnutí není nic hezkého?

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky