Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Po ženské emancipací obrat: Ženy, poslouchejte své muže! A říkají to ženy!

Zdroj:

„Žena musí svého muže především uspokojit,“ říká dr. Rohaya Mohamedová (46), předsedkyně Klubu poslušných žen (Obedient Wives Club - OWC).

„Dobrá manželka se musí v posteli chovat jako děvka,“ dodává ještě pro ty, kdo by třeba uspokojení očekávali v duchovním souznění.

Před několika týdny se v malajské metropoli Kuala Lumpur konala veliká sláva: ustavující schůze OWC. Zúčastnily se jí na 2 000 mužů a žen. Zlatým hřebem byla svatba 10 párů, v nichž ženy jsou samozřejmě členkami klubu.

Učí tady Kámásútru?

„Správnou výchovu“ dává indickým dívkám například institut Manju Sanskar Kendra. „Rodiny se rozpadají proto, že manželky mají příliš velké ego,“ zní jeden ze sloganů školy. Zařízení navštěvují dívky nejrůznějších vyznání, muslimky zdaleka nepřevažují. Ředitel školy Grahasth Jeevan napsal několik učebnic pro své mladé dámy. V jedné z nich třeba tvrdí, že „jak nedostatek tak přemíra sexu u muže vyvolávají tuberkulózu a diabetes“. Správnou míru sexu žena zjistí pouze každodenními dotazy. A pak ji samozřejmě musí zajistit.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU