Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Plaťte jen za programy, které vás baví

Plaťte jen za programy, které vás baví
Plaťte jen za programy, které vás baví
Zdroj:

Pamatujete na doby, kdy jste si vybírali z omezené nabídky čtyř televizních programů? S digitální televizí O2 TV si sami namícháte vlastní koktejl televizních kanálů, které chcete sledovat.

Základem programové nabídky služby O2 TV je O2 TV Flexi. Flexi od slova flexibilní. Automaticky tak získáte 20 základních televizních programů a další dva programové balíčky, které už volíte podle své chuti. Na výběr máte z celkem 11 dalších variant, neboli balíčků, rozdělených podle žánru. Pokud po čase zjistíte, že by vám například místo seriálů více vyhovovaly filmy, žádný problém. Každých 30 dnů si můžete programovou nabídku bezplatně změnit.

O2 TV umožňuje také bezplatné nahrávání pořadů. Nahrát si můžete až 10 hodin pořadů i z několika programů současně, bez nutnosti pořizovat speciální zařízení. Nahrávání nastavíte kdykoliv a odkudkoliv pomocí internetu nebo mobilu. Další užitečnou funkcí je přístup do TV Archivu, který umožňuje sledování vybraných pořadů až 7 dní zpětně. Se službou Videotéka se z pohodlí domova dostanete přímo k nejžhavějším filmovým trhákům a nemusíte tak chodit do půjčovny.

Více informací o nabídce programů, filmů a službě O2 TV najdete na www.o2-tv.cz.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Tchyně nemá ráda mě ani mé dítě

Mám dvě děti a hodného manžela a nebýt mé tchyně, vedla bych spokojený rodinný život. Nevadí mi, že se ke mně chová odměřeně. Zvykla jsem si. Velmi…

Akční letáky