Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ozdobte si ložnici 3D povlečením

Povlečení
Povlečení
Zdroj: red

Komerční sdělení - Věděli jste, že se 3D technologie dostaly už i do ložnic? Některé trendy v povlečení se drží už dlouhá desetiletí – například bavlna nestárne, jiné se teprve začínají prosazovat. A mezi novinky bezpochyby patří 3D vzory.

Co se týče designu povlečení, momentálně jsou v kurzu zejména florální motivy (ať už drobné kvítky, nebo velké květy), věčné proužky, černobílé dezény v kombinaci s barevnými prostěradly a právě zmiňovaná 3D povlečení. Nabídka vzorů je téměř nekončící - na svém ložním prádle můžete mít zvířata, známé metropole či vesmír.

Povlečení

Unikátní postup tisku vzorů

Povlečení 3D se vyrábí pomocí speciální technologie tisku úplně bez šablon. Barvy se stříkají na látku dle virtuální šablony, a tak vznikají prostorové 3D vzory. Postupy u různých výrobců se samozřejmě liší, za nejpokročilejší je v současné době považován reaktivní tisk, který u svého povlečení využívá také česká značka XPOSE®, jejíž výrobky prodává e-shop RodinneBaleni.cz. Reaktivní barvy probarvují vlákno až do hloubky, a tak i po mnoha praních budete uléhat do zářivých barev.

Povlečení

Příjemný materiál je důležitější než vzor

Při výběru je důležité nenechat se unést krásnými vzory a zaměřit se také na materiál. Každému vyhovuje něco jiného, nicméně blíží se léto, a tak je rozhodně vhodné zapomenout na flanel, mikroflanel a mikroplyš. Ty jsou krásně hřejivé, ale to je v létě na škodu. Naopak přichází čas na chladivý satén a univerzální bavlnu.

Povlečení

V e-shopu RodinneBaleni.cz najdete povlečení 3D v akci z bavlny Renforcé, což je pevná, nesrážlivá a nahusto tkaná látka, která se nemusí žehlit! Kromě toho mají i varianty z umělých příměsí, jejichž hlavní výhodou je hřejivost.

Omezující nemusí být ani netradiční rozměry postele. Povlečení s fototiskem se vyrábí i v prodloužených, francouzských a jiných nestandardních modelech. Stačí si prohlédnout nabídku a nebudete vědět, co zvolit dříve.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky