Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ovládněte svou kuchyň jedním stiskem s tyčovými mixéry Braun

Ovládněte svou kuchyň jedním stiskem s tyčovými mixéry Braun
Ovládněte svou kuchyň jedním stiskem s tyčovými mixéry Braun
Zdroj:

Také byste si přála pomocníka v kuchyni, který by za vás zvládl vše, co potřebujete, byl spolehlivý, vše připravil za pár vteřin a byl vám vždy k dispozici? Máme ho!

Německá značka Braun, která je již přes 90 let proslulá svými technologickými inovacemi a čistým designem, pro vás připravila revoluční novinku ve světě přípravy pokrmů. Reaguje na potřeby dnešních spotřebitelů, kteří chtějí rychle a spolehlivě připravit co největší škálu pokrmů a nápojů, a přichází s novou řadou tyčových mixérů s bohatým příslušenstvím.

Výrobky Braun jsou pečlivě promyšlené do posledního detailu, jsou navrženy a vyvinuty v souladu s německými standardy kvality, projevuje se zde pověstná německá preciznost. Technologické inovace, funkční design, nadčasovost a spolehlivost jsou synonymem této značky a usnadňují každodenní život spotřebitelů. Právě nová řada tyčových mixérů Multiquick 7 je výborným příkladem. Inovační tlačítko „Smart Speed“ zavádí plynulou regulaci rychlosti, podobně jako je tomu v případě pedálu plynu u automobilu. Toto intuitivní tlačítko umožňuje jemné spuštění a zpomalení rychlosti dle potřeby. Můžete si tak v reálném čase pouhým tisknutím tlačítka určovat jemnost či hrubost namixování, nasekání či nadrcení zpracovávaných surovin.

Všechny tyčové mixéry Braun mají bytelné, kompaktní a tiché DC motory vyráběné v Německu. Řada Multiquick 7 se pyšní příkonem 750 wattů, proto je velmi snadné nasekání i těch nejtvrdších surovin, rozdrcení ledu nebo zpracování těsta. Navíc mají tyčové mixéry Braun patentovanou spodní část mixovací nohy, tzv. PowerBell, díky jehož speciálnímu tvaru a ultra tvrdým nožům z nerezové oceli nedochází k rozstřiku surovin. Právě díky tomuto patentu je možné bezpečně mixovat horké polévky či pyré přímo v hrnci na sporáku.

Jednotlivé modely se liší šíří příslušenství, vybrat si můžete modely obsahující:

  • Šlehací metličku – na šlehání vaječných bílků, šlehačky, frappé, lehkého těsta na palačinky či lívance, nebo na šlehání nadýchaných dezertů
  • Sekací nástavce o objemu 350, 500 nebo 1250 ml - výborné na cibuli, tvrdý sýr, ořechy, česnek, zázvor, chilli papričky, mrkev, bylinky, maso atd. Během pár vteřin vytvoříte také pomazánky, pesto, guacamole a mnoho dalších výborných receptů. Největší sekací nástavec má také speciální nůž na drcení ledu, takže je výborný také na výrobu koktejlů nebo ledové tříště
  • Food procesor 1,5 l – během pár vteřin nakrájí nebo nastrouhá suroviny a dokonce uhněte těsto do 60 vteřin.

Můžete si vybrat z modelů MQ 700 Soup, MQ 725 Omelette, MQ 735 Sauce, MQ 745 Aperitive, MQ 775 Patisserie a MQ 785 Patisserie Plus.

Všestranné příslušenství dělá z tyčového mixéru univerzálního a spolehlivého pomocníka v kuchyni, který šetří čas, a díky špičkovým německým technologiím si můžete být jistá, že vám tyčový mixér Braun bude spolehlivě sloužit dlouhá léta.

Více informací najdete na www.braunhousehold.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky