OTŘESNÝ PŘÍPAD UČITELKY (34), KTERÁ SVEDLA ŽÁKA (12) Jak to s nimi dopadlo?

UČITELKA (34) SVEDLA ŽÁKA (12): Má s ním dvě děti, seděla za to, že ho znásilnila, a teď ho opustila
Prohlédněte si všechny fotografie (20)

Kauzu Mary Kay Letourneau z devadesátých let si asi vybaví každý. Šlo o to, že vdaná matka čtyř dětí a zároveň učitelka se zamilovala do svého žáka Viliho Fualaaua. Tomu bylo v té době 12 a 13, když s ním poprvé otěhotněla. Podle Mary Key byl právě Vili ten, kdo vždy udělal první krok. Žák šesté třídy byl typické dítě ulice, nosil u sebe nůž a často se rval a sex prý rozhodně doučovat nepotřeboval. To ale soudce nezajímalo a Mary Key dostala 7,5 let za znásilnění nezletilého.

Vše začalo v roce 1996, kdy bylo Mary Key 34 a snažila se realizovat coby učitelka na základní škole. Ve svém manželství nebyla prý vůbec šťastná. Raubíř Vili ji fascinoval, studiu ve škole sice moc nedal, ale byl výtvarně i hudebně nadaný, tak s ním začala trávit stále více času. No a jednoho krásného dne se to stalo. Z učitelky a žáka se stali sexuální partneři, kteří sobě navzájem absolutně propadli.

Vše prasklo v momentě, když manžel Mary Key našel její milostnou korespondenci s Vilim a vše okamžitě oznámil na policii. Skandál nabral mezinárodní rozměr. I přesto, že byla Mary Key těhotná, média ani okolí ji nešetřilo. Manžel se sbalil a odjel se všemi čtyřmi dětmi až na Aljašku, co nejdále od své ženy. Mary Key v květnu porodila dceru Audrey, a i přesto, že Vili neustále opakoval, že on není oběť, že matku svého prvorozeného dítěte miluje a chce s ní žít, byla odsouzená k 89 měsícům natvrdo.

Podívejte se do galerie, najdete tu snímky páru z doby, kdy jejich vztah praskl, pak také snímky z rodinného alba a ze současnosti!

Po půl roce byla propuštěna na podmínku, ale s tím, že se nesmí k Vilimu přiblížit. To zamilovaný pár porušil a Mary Key putovala zpět do vězení a to i přesto, že byla opět těhotná. Druhá dcera Georgia přišla tedy na svět za mřížemi. Vilimu bylo v té době 15 a rozhodně nežil bezstarostný život náctiletého. Později popsal, že prožíval naprostá muka, toužil mluvit se svou láskou, nemohla ji ale ani vidět.

Přesto ale silné pouto mezi Mary Key a Vilim vydrželo a v roce 2005 se konala svatba. Ženichovi bylo 21, nevěstě 43, družičkám a zároveň dcerám novomanželů 8 a 6 let...

Dnes se Vili živí různě a přivydělává si jako DJ, Mary Key je stále vedena na oficiálním seznamu sexuálních násilníků, tudíž se nemůže věnovat své milované práci učitelky, pracuje tedy coby asistentka v advokátní kanceláři. Dcery studují na univerzitě a žijí normální život mladých studentek. Mary Key také opět navázala vztah s dětmi ze svého prvního manželství a vypadá to, že bylo vše odpuštěno a také Vili si k nim našel cestu, ostatně jsou to vesměs jeho vrstevníci.

Do nedávna žila rodina normálním životem. Ovšem před pár dny manželé oznámili, že se rozhodli pro rozchod a zůstávají přátelé. A také, že své dcery budou stále úzkostlivě ochraňovat před nezdravými vztahy, které by pro ně mohly mít fatální následky...

Podívejte se do galerie, najdete tu snímky páru z doby, kdy jejich vztah praskl, pak také snímky z rodinného alba a ze současnosti!

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Strašidlo jménem vysvědčení

Strašidlo jménem vysvědčení

Vždy, když se ocitnu ve stresu, pronásleduje mě v noci úzkostný sen: je mi osmnáct, blíží se maturita z matematiky a daná kolonka mého klasifikačního…

Akční letáky