Originální plakáty nejen do dětského pokoje

Časopis Překvapení pro vás a hlavně pro vaše děti připravil originální dárek, který určitě využijete a potěšíte jím srdíčka vašich nejmenších. Máme pro vás krásné plakáty s oblíbenými Disney hrdiny, které se budou nádherně vyjímat na zdi, skříni či dveřích v dětském pokoji.

V Překvapení č. 7, které vyšlo 15. 2., je první plakát s Bleskem McQueenem a jeho nerozlučným kamarádem Burákem z příběhu Auta.

Překvapení č. 8, které se na stáncích objeví 22. 2., bude obsahovat naopak něco pro holčičky - plakát s Disney Princeznami.

Ale to ještě není vše. Oba plakáty (jak z čísla 7 tak z čísla 8) jsou oboustranné a na jejich zadní straně se skrývá Mega plakát Medvídka Pú a jeho přátel (o rozměru 100 x 80 cm). Stačí dát oba plakáty k sobě a originální dekorace je na světe. Pak už zbývá jen přemýšlet, kam ji dát - na zeď, nad postel, na skříň nebo na dveře? To je jen a jen na vás.

Překvapení

Takže pokud chtějí děti mít v pokoji Mega plakát Medvídka Pú, nezapomeňte si obstarat obě vydání Překvapení (jak č. 7, tak i č. 8).

Chcete si prohlédnout Disney hrdiny z plakátů detailně nebo získat inspiraci, kam plakáty umístit? Klikněte zde.
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky