Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

OPLETAČKY. Znáte zákony pletené módy?

Zdroj: časopis Šikovná máma
Prohlédněte si všechny fotografie (8)

Prohlédněte si devět modelů, které můžete vyrobit úplně sama - pokud si koupíte nové číslo časopisu Šikovná máma jen za 12 korun, nebo vás mohou ispirovat při nákupech. Pletená móda je totiž velmi v kursu.

Kdy jindy, než teď, popadnout pletací jehlice a pustit se do výroby vlastního modelu. Zapomeňte však na beztvaré tmavé sverty po kolena, které se nosily kdysi a do kterých by se k vám vešel pohodlně ještě jeden obyvatel! Aktuální pletená móda je barevná a modely nepřidávají zbytečně roky ani kila. Naopak!

Pokud chcete působit opravdu mladistvě, vemte si svetr, bílou blůzku, dobré džíny a vše doplňte šperky s perličkami. A budete hvězdou předjaří.

Náš tip: Kousek, který opravdu musíte mít, je pletená (případně háčkovaná) minisukně. Noste ji s kvalitními neprůhlednými punčochami. Dobře se kombinuje s blůzkami a vestičkami v hippie stylu, zejména s károvaným vzorem nebo doplňky z umělých kožešin.

 

Právě vychází nové číslo časopisu Šikovná máma

V novém čísle najdete:

  • 9+9 modelů a vzorů
  • Rolák s efektním vzorem
  • Vše ve velikostech 38-44

     A cena? Jen 12 korun!

 

 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Strýc mi odmítá vydat dědictví

V 10 letech jsem osiřela. Rodiče zemřeli při autonehodě a mým opatrovníkem se stal bratr mé matky. Nejenže se mi nesnažil ulehčit život a být mi…

Akční letáky