Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Novinka pro naše čtenáře: KAFE MAGAZÍN je na světě!

Novinka pro naše čtenáře: KAFE MAGAZÍN je na světě!
Novinka pro naše čtenáře: KAFE MAGAZÍN je na světě!
Zdroj: red., Thinstock, Milan Pospíšil

Pro všechny milovníky tohoto webu máme báječnou zprávu. Vytvořili jsme něco naprosto nového - KAFE MAGAZÍN v elektronické podobě. A jeho první číslo máme pro vás ZDARMA jako vánoční dárek.

Pro koho je KAFE MAGAZÍN určený

Pro všechny, kteří si rádi čtou v mobilním telefonu (tabletu) třeba na cestách v autobuse nebo při čekání u zubaře. Naší cílovou skupinou jsou, stejně jako na webu, zejména ženy. Z každého mužského čtenáře máme ale obrovskou radost.

Jak KAFE MAGAZÍN získám

První číslo jsme pro vás připravili jako dárek ZDARMA a přečíst či stáhnout si ho můžete ZDE.  Další vydání chystáme na začátku roku za skvělou cenu 15 Kč.

Co v KAFE MAGAZÍNU najdu

Můžete se těšit na články o vztazích i sexu, představíme vám proměnu čtenářky, novinky ze světa módy i kosmetiky, čtení o kávě, zajímavé recepty nebo třeba horoskop na rok 2014.

Jak KAFE MAGAZÍN vznikal

Dělat časopis, i když "jen" internetový, je trochu jiný kafe než tvořit web.

  • Potřebujete k tomu třeba "plachtu", na které si naplánujete počet stránek, jednotlivé rubriky i samotné články. To, co máte hotové, si pak pěkně škrtnete.

  • Poté, co si vše naplánujete, je třeba to napsat (a když píšete jen jedním nebo dvěma prsty jako já, může to trvat).

  • Dále musíte nutně mít super grafika. My máme kliku, protože je tu Luděk!

  • Když se tedy dospěje do fáze, že je plachta vyškrtaná a Luděk hotový, vybírá se titulka.

  • A pak se píše úvodník. Tady je ...

Úkoly, co mám před sebou, si píšu na papírek a ty splněné pak škrtám. Tak to asi dělá kdekdo. Jde ale o to, že všechny, které se týkaly tohoto magazínu, už jsou hotové, až na jeden jediný – napsat úvodník k jeho prvnímu číslu. Grafik Luděk už se ptá, kdy dostane text, a ten neodškrtnutý rest na mém seznamu křičí. Je to taková třešnička na dortu naší práce, ale já tak úplně nevím, jak na to. KAFE doposud žilo svůj více než sedmiletý život „pouze“ jako web, a na tom úvodníky neexistují. Je to tedy pro nás nové, i když připouštím, že vzrušující!

Na srdci mám asi následující: www.KAFE.cz píšeme s nadějí, že je pro vás milým společníkem pro okamžiky, kdy ráno přijdete do práce, pustíte počítač a snídáte, na deštivé soboty nebo večery v pyžamu a bačkorách, zatímco čekáte na partnera, který šel s kolegy na pivo. Doufáme, že u nás nacházíte inspiraci, rozptýlení i radu.

A aby mohlo být KAFE stále s vámi, vznikl tento jeho nový formát – Magazín pro vaše mobilní telefony a tablety. Pevně věříme, že se vám bude líbit a oblíbíte si ho stejně jako web.

Před sebou máte první prosincové číslo, věnované přirozeně Vánocům, ale nejen těm.

Uvařte si tedy hrnek dobrýho kafe a užijte si svoji chvilku pohody s KAFE Magazínem.

Kateřina Plandorová
šéfeditorka
 

  • Tadááá, hotový časopis čeká, až si ho přečtete...

Přečtěte si první číslo KAFE MAGAZÍNU   

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky