Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Notebook v kabelce? Proč ne?

Zdroj: profimedia.cz

Nejen vaše oblečení, ale i taška na notebook může být neobvyklá, sladěná a moderní. Přinášíme vám tipy na dámské kabelky, v nichž vašeho věrného pomocníka bez problémů přenesete a ještě budete elegantní.

Výrobci konfekce a doplňků, zaměřující se na solventní klientelu, dobře vědí, že podaří-li se jim nahodit tu správnou návnadu, chytí se velká ryba. Proto se zaměřují na top management a vzhledem k tomu, že v něm přibývá žen, doplňky pro ně jsou stále populárnější. Je zapomenuta doba, kdy šel notebook přenášet jen v černé beztvaré tašce. Dnes se firmy předhánějí, kdo představí trendy kousek v trendy barvě a designu, držící krok s módními kousky.

Audrey Hepburn by si vybrala

Například firma Sekora přichází s kousky, které by si jistě vybrala pro svou procházku Římem Audrey Hepburn, kdyby byl film ze současnosti a ona třeba ředitelkou firmy. McKlein Wilmette v béžové barvě v zaobleném retro stylu by ji ladila k její charakteristické černobílé kombinaci.

Tip Kafe.cz

Neodolatelná červená

Extravagantnější by pro Audrey byla McKlein North Brook, hranatá, černá, ale stále retro. Navíc nejde poznat, zda jde o kabelku nebo o tašku na notebook. Označení nového druhu je nejvýstižnější – kabelka na notebook.

Cena: 4 998 Kč (darek.cz)

Dvě mouchy jednou ranou

Další ze zajímavých tašek, Dicota Cosmo Leather, je nejen chytrou brašnou na notebook, ale díky černobílé barevné kombinaci se hodí jak k černým, tak k bílým lodičkám a navíc má poměrně příznivou cenu. Jejím kladem je i dostatek prostoru pro různé dokumenty. Vnitřní polstrování zaručí, že se časem nezačne hroutit do neidentifikovatelného tvaru. Je zajímavou kombinací elegantního i sportovního stylu. Dicota Cosmo Leather se prostě povedla.

Tip Kafe.cz

Kabelka Dicota

Elegantní kabelka Dicota je k dostání nejen v černo-bílé kombinaci, ale i v tradiční černé barvě. Má nejen speciální polstrovanou kapsu na notebook, ale i zvláštní přihrádku na dokumenty. Můžete ji nést v ruce, i přes rameno.

Cena: 3 384 Kč (dicota.cz)

Hravá pouzdra

Toužíte po něčem opravdu neobvyklém a moderním? Pak si pořiďte speciální pouzdro: Built Laptop Sleeve 13-15". Je vyvedeno v několika zajímavých barevných variantách, stačí si jen vybrat. Například verze Soho Stripe je ideální pro veselé povahy. Všechny jsou navíc vyrobeny z extra silného neoprenu, a tak skvěle chrání váš notebook, který s vámi může absolvovat i akční dovolenou.

Tip Kafe.cz

Laptop Sleeve Rainbow Flower

Ideální variantou pro ženy je verze Rainbow Flower. Pestré, barevné, zkrátka letní pouzdro chrání laptop také díky unikátnímu tvaru kosti. Po stranách najdete úchyty připomínající žraločí žebra – to pro to, aby se notebook snadno nosil a neklouzal vám v ruce.

Cena: 779 Kč (skinbook.cz)

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky