Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nikki Perkins: Opustila svou zemi, aby našla štěstí. Takové finále ale nečekala!

Nikki Perkins
Nikki Perkins
Zdroj: Instagram
Nikki Perkins

Súdánskou dívku s ambicemi modelky Nikki Perkins osud zavál k protinožcům a do náruče známého youtubera. Nikki a Jamie se ale museli vypořádat se zvědavostí lidí, jejich okolí a fanoušci se nemohli dočkat toho, jak budou jejich společné děti vypadat, což ale byla ta příjemnější varianta. Mnohem horší bylo bojovat s předsudky lidí a jejich negativními reakcemi vůči páru.

Po špičkách

Nikki Perkins se narodila v Súdánu. Právě tam mají lidé jeden z nejtmavších pigmentů na světě. Královny tmy, jak se ženám přezdívá, musí za hranicemi své země čelit mnoha předsudkům. Během dětství se musela rodina několikrát stěhovat. V Egyptě dokázala Nikki zapadnout, v Austrálii ale byla kvůli své barvě kůže všem na očích. Pro jednoho byla důvodem k předsudkům, pro druhého exotickou kráskou. Zaujala tamní modelingovou agenturu a otevřely se jí dveře ke slávě. Nenaštěstí stačila vycouvat dřív, než podepsala kontrakt a zaprodala svoje tělo drastickým dietám. V té době měla beztak myšlenky jinde. Její sestře diagnostikovali silnou epilepsii, a tak trávila většinu času péčí o ni. To ji přimělo ke studiu ošetřovatelství.

Takhle to chceme!

O několik let později se seznámila s youtuberem Jamiem. Typický Australan s bledou kůží, blonďatými vlasy, světlými duhovkami a rozzářeným úsměvem jí učaroval na první pohled. Proti kritikům, kteří upozorňovali na kulturní odlišnosti, se rozhodli tvrdě zasáhnout a bojovat na sociálních sítích.

Nikki Perkins čelila kvůli velmi tmavému pigmentu kůže mnoha předsudkům. Nikki Perkins čelila kvůli velmi tmavému pigmentu kůže mnoha předsudkům. Zdroj: Instagram

Katalyzátor

Ve chvíli, kdy ukázali, že jsou si vzájemně oporou, škarohlídi se stáhli z povrchu zemského a fanoušci je s nadšením sledují. V roce 2013 se vzali a svůj svatební den podrobně zdokumentovali a uveřejnili na společném vloggu. Video se šířilo jako mor a bylo k nezastavení. Nikki a Jamie vycítili šanci a dodnes sdílí se světem každý krůček svým životem. Těhotenství, porod, nástrahy rodičovství i vztah mezi sebou. Ve svých vstupech se zaměřují na rodinný život a v e-shopu nabízí oblečení, kterým upozorňují na pomíjivost předsudků.

Princezny s kávovou pletí - Ava Sarah i Zoe - ví, že jsou součástí rodiny, kde každý má své místo a od prvních dnů je malou celebritou. Svůj díl slávy si pro sebe ukrajuje dokonce i pes Louis.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU