Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

„Netradiční“ dárky (video)

Zdroj: Profimedia.cz

Lámete si hlavu, jaký originální dárek koupit kamarádce či partnerovi pod stromeček? Možná vám pomůže přehled „prapodivných“ dárků. A pokud ne, alespoň se pobavíte...

 Muzikální vibrátor

Muzikální vibrátor

Sexuální pomůcka, která začne fungovat po spuštění oblíbené hudby na kapesním přehrávači iPod. Zažijete divoký sex za zvuků hudby svého srdce.

K dostání na: www.lovehoney.co.uk

Cena: 550 Kč

Mrkněte, jak to funguje!


 

 Být hlavní hrdinou knihy

Být hlavní hrdinou knihy

Chcete dát partnerovi sex s Angelinou Jolie, Pamelou Anderson či raději s oběma najednou? Všechno je možné! Tedy přinejmenším na papíře. Prostě si jen vyberete některý z nabízených scénářů, udáte partnerova data a je to.

K dostání na: www.ustarnovels.com

Cena: 700 Kč

 Černý toaletní papír

Černý toaletní papír

V dnešní době je možné už téměř vše. Ale na toaletní papír, který má černou barvu, kupodivu ještě nikdo nepřišel. Až teď.

K dostání na: www.firebox.com

Cena: 280 Kč

Vůbec nic

Vůbec nic

Co dát člověku, který má absolutně všechno? Vůbec nic! Koncentrované „nic“ je k mání ve speciálním minimalistickém balení s upozorněním: Tento produkt nedělá vůbec nic, jestli se něco stane, okamžitě vám vrátíme peníze. Vtipný je také návod k použití: Bod první - otevřete balení. Bod druhý - vychutnávejte si své nic.

K dostání na: www.totally-funky.co.uk

Cena: 110 Kč

 Kartáček na čištění pupíku

Kartáček na čištění pupíku

Stříbrný kartáček pomáhá odstraňovat všechny nečistoty, které se nahromadí v nezbedném pupíku. Zajímavý dárek pro vašeho partnera.

K dostání na: www.find-me-a-gift.co.uk

Cena: 170 Kč

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky