Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nejlepší české cupcakes osladí atmosféru Českého pivního festivalu

Nejlepší české cupcakes osladí atmosféru Českého pivního festivalu
Nejlepší české cupcakes osladí atmosféru Českého pivního festivalu
Zdroj: archiv

Český pivní festival, který své brány otevřel na Letné 7. května a potrvá až do 23. května, myslí i na ty, pro které není pivo jejich šálkem kávy!

V designovém baru je pro menší i větší mlsaly připraveno speciální menu – na své si přijde opravdu každý, protože na výběr bude ze 4 druhů hříšně dobrých cupcakes od Sweets'n'sins, což je zárukou poctivých domácích cupcakes z kvalitních ingrediencí.

Zkušení barmani a baristky z Hoffa a Čili baru si k nim připravili nápoje, které je budou ideálně doplňovat!

Ideální odpolední kávička pro dámy i pány

Ultračokoládový cupcake (čokoládové těsto s kousky čokolády) a luxusní Oreo cookie&cream polevou. Skvěle se bude doplňovat s voňavým espressem připraveným z těch nejkvalitnějších kávových zrn.

Delikátní potěšení pro dámy

Pomerančový cupcake s rozmarýnovo-citronovou polevou bude na festivalu servírován s Ladies koktejlem Espresso martini. Ingredience: vodka, espresso, kávový likér, na vrchu je krémová 'cappucino' pěna, zdobí se zrnky kávy.

Originální cupcake s černým pivem a slaným kontrapunktem

Hruškový cupcake s černým pivem, poleva se slaným karamelem s preclíčkem - skvěle ladí s koktejlem pro muže Old Fashioned. Ingredience: bourbon s angosturou bitters a kostkou třtinového cukru s kostkou ledu, celé se vymíchává do rozpuštění cukru, dokud není sklenice ledově orosená. Nakonec se přidá další led a koktejlová třešeň.

Sladké malinové potěšení pro ty nejmenší

Red velvet cupcake s creamcheese/vanilkovou polevou a malinou, který doporučujeme zapíjet domácí malinovou limonádou! 100% přírodní osvěžení zaručeno.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky