Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nejemotivnější fotografie, které vás donutí k zamyšlení nad vlastním životem

Nejemotivnější fotografie, které vás donutí k zamyšlení nad vlastním životem
Nejemotivnější fotografie, které vás donutí k zamyšlení nad vlastním životem
Zdroj: Pinterest.com
Prohlédněte si všechny fotografie (35)

Naštvalo vás popojíždění v zácpě, které musíte absolvovat každý den cestou do práce, že v pekařství už neměly čerstvé rohlíky nebo, že večer musíte jako každý týden zavolat mámě? Řešíte, že se blíží plavková sezóna a vy ani letos nemáte dokonalou postavu? Děti vás vytočily, protože se praly o tablet a vy jste neslyšela, co se dělo v oblíbeném seriálu…

Máte strach, že se rozbije pračka a vy nebudete mít na novou? Bojíte se, že možná nikdy nepotkáte tu pravou? Snědla jste dětem čokoládu od babičky a kromě celulitidy máte také výčitky svědomí? Pes vám roztrhal plyšáka, kterého si schováváte od dětství? Kamarádka byla na plastice víček a vy máte pocit, že ji potřebujete víc než ona. Nevíte, jakou dovolenou letos vybrat, aby se na ní děti nenudily a manžel nebrblal, že měl radši zůstat doma?

Honí se vám hlavou podobné nesmyslné myšlenky? Zastavte se na chvíli, dýchejte zhluboka a prohlédněte si naší galerii, bude vám pak dobře po těle. A je jedno z jakého důvodu, prostě bude. V galerii najdete fotografie z celého světa, jejichž prostřednictvím se autoři snažili ostatním přiblížit krásy, ale také hrůzy, které se dějí. Mnoho z nás nikdy nevystrčilo nos za hranice a vůbec netuší, jak někteří musí žít, případně nám v dnešní uspěchané době uniká prává podstata života a ten rozhodně nespočívá ve výše zmiňovaném.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU