Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nechte si poradit od numeroložky

Zdroj: iStockPhoto.com

Pro čtenářky Kafe.cz byla exluzivně založena numerologická poradna. Víte, co si pod pojmem numerologie představit? Pokud vás to zajímá, čtěte dál...

Téměř každý z nás se v životě občas dostane do situace, kdy potřebujeme někoho, kdo nám pomůže najít řešení a poradí, jak se s danou situací vyrovnat.

Jak numerologie funguje

Číslo ukazuje řád, který nahradí chaos. (Pythagoras) 
Numerologie je nauka o číslech. Prostřednictvím data narození, jména a příjmení odhaluje naši povahu, schopnosti, životní úkol a osud, prozradí, jak se chováme i co si myslíme. Nabízí nám nejvhodnější směr, jakým by se náš život měl ubírat. Pokud se jím necháme vést, může to pro nás být jen výhodné a prospěšné. Prostřednictvím numerologie se můžeme lépe vyznat sami v sobě a ve svém životě. Ukáže nám, co se můžeme z vlastních chyb naučit, jak je pochopit a napříště je neopakovat. Známe-li dobře sami sebe, své schopnosti a možnosti, pak máme tu moc si o svém životě a své budoucnosti rozhodovat sami.

Čísla a planety

Čísla, skupiny čísel a planety nás ovlivňují a díky výpočtům můžeme posoudit, jaké energie nás budou v daném roce, měsíci či dni ovlivňovat a naopak, jak my je budeme vnímat a reagovat na ně. Můžeme se tedy už dopředu vyhnout nepříjemným zkušenostem, špatnému rozhodnutí či zbytečnému stresu a vysílení. Můžeme se připravit a svobodně zvolit nejvhodnější postup.

Partnerský rozbor

Vypracováním partnerského numerologického rozboru zjistíme, zda vztah bude harmonický či zatěžující. Tento partnerský rozbor lze použít pro jakékoliv druhy vztahů – manželství, přátelství, rodinné i pracovní vztahy. Datem narození se rovněž myslí jakýkoliv začátek, zrod něčeho – vznik firmy, otevření restaurace, začátek stavby, odjezd na dovolenou, odlet letadla, sňatek atd.

Základy o numerologii nyní máte, pokud Vás tedy během čtení článků napadl dotaz, na který byste rádi našli odpověď skze čísla, vyzkoušejte naši novou poradnu:

Numerologická poradna
Marina KopeckáLenka Suchardová, odborný poradceVěříte na osud? Čísla vám mohou poradit v lásce, při problémech, při čemkoliv. Stačí se zeptat poradkyní numeroložky Lenky Suchardové nebo numeroložky a experta na feng šuej Marina Kopecká. K dotazům nezapomeňte připojit datum narození, z něhož numeroložky zjistí váš osud.

Upozornění: Nepište prosím numerologické dotazy pod tento článek! Vaše dotazy Vám zodpoví numeroložky přímo v numerologické poradně, proto pište Vaše dotazy pouze tam.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Horoskop na týden 10. 11. - 16. 11.

Jak se vám bude dařit v lásce? A co zdraví? Budou se vás držet peníze? A co váš sexuální život, bude uspokojivý? Co na to říkají hvězdy? Čtěte náš…

Akční letáky