Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nástěnky: Jakou vybrat domů i do kanceláře?

Zdroj: Archív výrobců; Profimedia.cz

Přehlednost vám nejen v kanceláři, ale i doma poskytne nástěnka, prezentace se zase neobejde bez tabule nebo flipchartu. Ale možností je mnohem víc. Vybírejte s námi!

Korková klasika

Mezi nástěnky, které každý zná, patří varianta zhotovená z korku. Její hlavní výhodou je bezesporu estetický vzhled i stránka praktická – snadno se do ní zapíchávají špendlíky. Jednodušší to bylo snad už jen u její předchůdkyně – polystyrénové nástěnky. Pokud máte kancelář zařízenou v hnědých tónech a hlavním materiálem je dřevo, pak ji korková nástěnka výborně doplňuje. Navíc patří k levnějším variantám, v rozměru 60x90 cm s dřevěným rámem se dá pořídit už od 150 Kč.

Tip Kafe.cz

Samolepící nástěnka

K některým nástěnkám nebudete špendlíky ani potřebovat. Existují totiž samolepící varianty, na které papíry přiděláte a zase sejmete bez poškození. Rozměr 40 x 60 cm.

Cena: 253 Kč

Textil vám to doladí

Pokud patříte mezi ty, kdo lpí na dokonalém designu kanceláře, pořiďte si textilní nástěnku, jejíž barva bude korespondovat s doplňky na vašem stole. Vyrábí se většinou v barevných variantách bordó, šedá, béžová, modrá a s hliníkovým rámem. Jde o elegantní variantu, kterou v rozměru 60x90 cm koupíte od 595 Kč.

Tip Kafe.cz

Nástěnka s potahem

Látkový potah na korkové nástěnce vypadá elegantně a nikdo by neřekl, jaký materiál se pod ním skutečně skrývá. Rozměr 60 x 90 cm.

Cena: 595 Kč

Plánovací tabule

Pokud vaše kancelář slouží zároveň jako místo porad, neměla by zde chybět plánovací tabule. Ta může být rozvržena na dny, týdny, měsíce nebo jako časový organizér osob, zboží, dějů atd. První varianta má v nabídce čtyři základní rastrové profily: kalendářní, roční, měsíční a týdenní. Jde o lehkou konstrukci s plastovými rohy o rozměrech 90x60x27 cm za 2 200 Kč, která je vhodná pro stanovování dlouhodobých i krátkodobých cílů. Druhá varianta připomíná kartový plánovací systém s velkou škálou barev pro větší rozlišení a lepší přehlednost. Tato specifická tabule je dodávána ve skládací formě. Pracuje na principu dvou informačních os. Pokud si chcete pořídit tuto novinku od firmy NOBO, zaplatíte za ní 5 750 Kč.

Tip Kafe.cz

Profesionální tabule

Do každé kanceláře se bude hodit univerzální plánovací tabule. Obsahuje 8 sloupečků pro popisy (např. popisy a jednotlivé dny od pondělí do neděle). Vše je rozděleno do 5 bloků v 5 řádcích (např. 5x5 týdnů apod.). Povrch tabule je bílý, keramický, magnetický, popisovatelný za sucha stíratelnými popisovači. Odolný proti kyselinám a poškrábání. Rozměr 90x120 cm.

Cena: 5 985 Kč

Písmenkové informace

Písmenkové neboli drážkové tabule se výborně hodí do recepcí nebo restaurací, prostě všude tam, kde chcete většímu množství lidí poskytnout co nejestetičtější formou nějakou informaci. Černá plastová plocha tabule je upravena do plastového reliéfu. Do těchto drážek – linek – se umisťují písmena a číslice. Informace třeba o technickém problému nebo o aktuálním menu, si potom cílová osoba přečte z tabule umístěné na viditelném místě. Takový panel o rozměru 40x30 cm stojí 1450 Kč.

Tip Kafe.cz

Písmenková tabule

Pro všechny, kteří jsou zvyklí nechávat vzkazy na viditelném místě, se hodí písmenková tabule. Jde o vždy dobře čitelné a přitom velmi úhledné informační medium s možností jednoduché změny textu. Povrch tabule je z černého gumového plátu zarámovaného v hliníku. Na výběr jsou tři velikosti písmenek a čísel. Rozměr 60x40 cm.

Cena: 1 975 Kč

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky