Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Náš mop vytře podlahy za vás. Nevěříte?

Náš mop vytře podlahy za vás. Nevěříte?
Náš mop vytře podlahy za vás. Nevěříte?
Zdroj: red

Chcete mít víc času na opravdu důležité věci? Třeba rodinu, sport, vzdělání nebo kamarádky? Teď můžete. Revoluční robotický mop iRobot Braava za vás vytře podlahy, a tím vám ušetří spoustu času.

Nejdřív to byly telefony, potom mikrovlnky, následovaly počítače, mobilní telefony a teď roboti. Naše domácnosti se automatizují a zefektivňují. Na začátku 20. století se nádobí umývalo ručně a na sousedy volalo maximálně z okna, na jeho konci jsme surfovali na internetu, volali mobilem a nádobí tahali hezky suché a nablýskané z myčky. První desetiletí 21. století však patřilo robotům.

Když domácí robot, tak dříč

Nikoliv těm bláznivým z Hvězdných válek nebo elegantním z filmu Já, robot, ale praktickým robotickým pomocníkům, kteří pracují za nás. V roce 2002 uvedla americká společnost iRobot na trh robotický vysavač Roomba a změnila tím život milionům lidí. Doslova. Trvalo pouhých 11 let, než se iRobotu podařilo na celém světě prodat 10 milionů kusů domácích robotů právě v čele s Roombou.

Pro srovnání, televize dosáhly na tuto metu za stejnou dobu, tedy 11 let, osobní počítače nasbíraly 10 milionů prodaných kusů za 10 let, ale například mobilním telefonům to trvalo 14 let a automobilům dokonce let 16. iRobot nepolevuje ve svém úsilí usnadňovat lidem práci a měnit svět k lepšímu, a proto dnes představuje nového člena rodiny domácích robotů, robotický mop iRobot Braava.

Zdroj: red

Robotický mop vytře podlahy za vás

iRobot Braava skvěle doplňuje existující portfolio domácích robotů, vysavače Roomba a vytírače Scooba. iRobot Braava nastupuje tam, kde Roomba končí, a navazuje na Scoobu v případě nutnosti úklidu velkých ploch či prostor citlivých na míru hluku. Robotický mop iRobot Braava nastavuje zcela nová pravidla domácího úklidu díky použití unikátních technologií.

Technologie navigace NorthStar zajišťuje přesný pohyb robota v místnosti. Systém PRO-CLEAN neustále zásobuje účinnou utěrku z mikrovlákna čisticím roztokem, což dává záruku dokonale vytřené podlahy. Systém zrychleného nabíjení, dostupný pro vrcholný model 380, zkracuje časy mezi uklízecími cykly a například funkce Pause/Resume dává možnost na chvíli přerušit proces úklidu.

Zdroj: red Zdroj: red

Neslyšný úklid ve dvou režimech

Po opětovné aktivaci přitom robot dál pokračuje v úklidu tam, kde skončil. iRobot Braava nevydává během úklidu prakticky žádný zvuk, což z něj činí dokonalou noční pracovní sílu. Zatímco rodinka spokojeně chrupká, Braava perfektně vytře podlahu v předsíni, kuchyni, v obýváku nebo na toaletě. Braava nikoho neruší a v klidu pracuje, a to v rámci jednoho ze dvou dostupných režimů.

V režimu mopu Braava pohybem tam, zpět, tam a zase zpět efektivně vytírá všechny typy tvrdých podlah, zatímco v režimu zametání se pohybuje v dlouhých drahách dopředu a zpět a na speciální utěrku z mikrovlákna zachytává drobné nečistoty a prach. Braava je na českém trhu dostupná ve dvou verzích: Braava 320 a Braava 380. Základní varianta 320 nabízí za příznivou doporučenou cenu 5.749 Kč technologii úklidu NorthStar, dva režimy úklidu, funkci Pause/Resume a utěrky z mikrovlákna.

Zdroj: red

Vrcholný model Braava 380 přidává k těmto přednostem dále technologii zrychleného nabíjení a systém PRO-CLEAN, který udržuje utěrku v průběhu úklidu neustále vlhkou. Braava 380 bude v České republice dostupná za doporučenou cenu 7.489 Kč.

Zajímá vás, jak robotický mop iRobot Braava funguje? Podívejte se na následující video: 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky