Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nakupujte se slevou!

Nakupujte se slevou!
Nakupujte se slevou!
Zdroj: www.Thinkstock.cz

Rády nakupujete? A proč nakupovat za plnou cenu, ne-li věci předražené? Už nemusíte. Máte dvě možnosti, buď jet nakupovat do zahraničí, nebo obhlédnout slevové portály. S tím druhým vám Kafe.cz pomůže.

Díky slevovým portálům si můžete užít dokonalou péči kosmetiček, skvělý relax při masážích, vynikají jídlo, a to české nebo orientální, romantický či sportovní víkend a mnoho dalších nabídek. Jedna moje kamarádka si užila skvělý relaxační prodloužený víkend na romantickém místě s veškerým komfortem. Druhá měla méně štěstí, a to hned dvakrát. Jednou si koupila romantický víkend, ale objevil se problém s jídlem a ubytováním pro druhou osobu, podruhé se jí nedostalo dobrého jídla. Kafe.cz vám poradí, na co si dát pozor, abyste nezplakaly nad výdělkem.

Pozor na podmínky nákupu

Ještě než kliknete na tlačítko platba, prozkoumejte, co všechno je v ceně a co musíte splnit, abyste produkt dostala. Zjistěte třeba, zda je nabídka pro dvě osoby nebo jen jednu, zda jsou zahrnuty v ceně nápoje a v jakých termínech je poukaz platný.

Pozor na falešné slevové weby

Internet nezná mezí, a proto tohoto prostoru využívají i falešní obchodníci. Koupíte „supervýhodnou“ nabídku, ale voucher se do vašich rukou už nedostane. A proto dejte na doporučení, sledujte internetové diskuze a zkušenosti jiných zákazníků.

Zeptejte se

Nebojte se při nejasnostech kontaktovat přímo obchodníka a zeptejte se ho na to, co vás zajímá. Takové služby by měly nabízet všechny kvalitní portály.

Rezervujte včas

Kupóny zakoupené na slevových portálech je vždy v nějakém termínu potřeba rezervovat, a to nejen u pobytových nabídek. A proto po zakoupení kontaktujte obchodníka, majitele restaurace, recepci hotelu apod.

V neposlední řadě si hlavně pořádně užívejte

Ačkoli se to podle výše zmíněných bodů může zdát až téměř nebezpečné, nakupování ve slevách má svá velká plus. Zaplatíte málo peněz, nemusíte běhat po obchodech, dokonce ani nemusíte za kvalitními levnými věcmi vyjíždět za hranice, a přesto si užijete dokonalé hýčkání. Držte se našich rad a nakonec budete spokojené. Vouchery jsou také skvělým dárkem pro vaše blízké. Kafe.cz vám přeje příjemné nákupy a žádné falešné obchodníky.

Co jste si v poslední době koupily ve slevě a jakou slevu jste si nejvíce užily?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky