Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Na letní výlety s novým kočárkem Book od Peg Pérega

Hledáte praktický a zároveň pěkný kočárek pro vaše dítě a nevíte, jak se zorientovat v nabídce na trhu? Máme pro vás pár tipů.

Italská značka Peg Pérego uvedla na trh dlouho očekávanou novinku, kočárek Book.

Ten je díky zádové opěrce sklopné do osmi pozic vhodný už pro miminka od narození. Maximální pohodlí malého cestovatele zajišťuje také nastavitelná opěrka nohou a stříška s UV ochranou zadního okna UPF50+. Maminku potěší výškově nastavitelná rukojeť a velký nákupní košík. Ovládání Booku je díky kuličkovým ložiskům v kolech velmi snadné, kočárek navíc snadno složíte jednou rukou a nezabere vám moc místa. Pokud potřebujete, bez problémů na Book nasadíte autosedačku Tri-Fix K. Vybrat si můžete ze dvou možností - Book Classico se stříškou a Book Completo dodávaný se stříškou, pláštěnkou a nánožníkem.

  • Book Classico: 7.390 Kč
  • Book Completo: 8.990 Kč
  • Autosedačka Tri-Fix K: 3.890 Kč

Již zavedeným a velmi oblíbeným kočárkem jsou golfky Pliko P3.

Dítě v nich můžete vozit od narození až do 15 kilogramů váhy a lze na ně nasadit hlubokou korbu Naveta XL nebo již zmíněnou autosedačku Tri-Fix. Komfort z jízdy zvyšuje centrální brzda zadních kol, přední jsou pak otočná a s možností aretace. Pliko P3 je vybaveno plastovým stupátkem s protiskluzovým gumovým povrchem, na kterém se může vézt starší sourozenec. Samozřejmostí je polohovací zádová opěrka a podpěra nohou. Stejně jako u kočárku Book, i u Plika P3 si můžete vybrat mezi samotným kočárkem (Pliko P3 Classico) a kočárkem navíc s nánožníkem a pláštěnkou přímo v ceně (Pliko P3 Completo).

  • Pliko P3 Classico: 6.690 až 6.790 Kč (dle barvy)
  • Pliko P3 Completo je 8.290 až 8.390 Kč (dle barvy)

Kočárky Peg Pérego a další dětské zboží naleznete na www.babystar.cz.

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Mé dceři ničí život ekzém

Nataša byla úplně zdravé dítě, dokud u ní ve 12 letech nepropukl atopický ekzém. Potýká se s ním už 10 let a v poslední době začala trpět depresemi.

Akční letáky