Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Na co koukají naše děti

Zdroj: profimedia.cz, youtube.com

Zajímá vás, jaké seriály sledují vaše děti? Možná budete překvapeni, že některé nejsou až tak špatné - a nebo naopak.

Sestavili jsme pro vás žebříček nejoblíbenějších seriálů s pomocí našich dětí, dětiček a teenagerů.

Hannah Montana

Miley Stewart (Miley Cyrus) je obyčejná dívka žijící v Los Angeles. Má otravného bratra, dva nejlepší kamarády, Olivera (Mitchel Musso) a Lilly (Emily Osment). Stejně ale je na ní něco jiného – jakmile ji nikdo nevidí, nasadí si blonďatou paruku a je z ní populární zpěvačka Hannah Montana. Pro děti úžasné, pro nás maminky je jediné plus pohledný tatínek Miley Cyrus, Billy Ray Cyrus. :)
USA, komedie, rodinný
Sledujte každý den na Disney Channel

KAFE.cz zjistilo:

Na hlavní casting do seriálu Hannah Montana přišla jak Miley Cyrus, tak Taylor Momsen, nyní zářící hvězda seriálu Gossip Girl. Nakonec si tedy vybrali Miley, a jelikož jí byli tak nadšeni, hlavní jméno hrdinky Zoe změnili na Miley.

Kouzelníci z Waverly

Alex (Selena Gomez) je kouzelnice, stejně tak jako její dva bratři: Justin (David Henrie) a Max (Jake Austin). To samozřejmě přináší spoustu vtipných situací, zvláště když brzy bude kouzelnický souboj a to znamená, že pouze jeden z nich se stane rodinným kouzelníkem a jeho moc mu zůstane.
USA, komedie, rodinný
Sledujte každý den na Disney Channel

KAFE.cz zjistilo:

V jedné epizodě se také objevil Dwayne Johnson (Král Škorpion a Mumie se vrací).
 

H2O stačí přidat vodu

Emma (Claire Holt), Cleo (Phoebe Tonkin) a Rikki (Cariba Heine) mají jedno velké tajemství: jakmile se jejich kůže dotkne vody, promění se v mořské bájné bytosti mořské panny. V každé sérii řeší nějakou novou záhadu týkající se právě vody.
Austrálie, rodinný
Sledujte na Disney Channel

KAFE.cz zjistilo:

Ve třetí sérii se k Cleo a Rikki přidá nová mořská panna - Bella (Indiana Evans).

Sladký život Zacka a Codyho

Zac a Cody (Cole a Dylan Sprouse) jsou dvojčata, která žijí v hotelu Tipton. Jde vskutku o velmi vtipnou podívanou, která se ale bohužel velmi brzy okouká.
USA, rodinný
Sledujte o víkendech na Disney Channel

KAFE.cz zjistilo:

Seriálová Maddie se tak líbila producentům Disney, že ji obsadili jako potvoru Sharpay do populárního filmu High School Musical.
 

Sonny ve velkém městě

Sonny (Demi Lovato) byla vybrána jako nová herečka seriálu Náhody, která má samozřejmě velkou sledovanost a ze Sonny se stala hvězda. I tady se řeší spousta "problémů", např. nafoukaný Chad (Sterling Knight) ze seriálu MacKenzieho vodopády.
USA, komedie, rodinný
Sledujte o víkendech na Disney Channel

KAFE.cz zjistilo:

Demi Lovato je castingová herečka, už jako malá se seznámila se Selenou Gomez na castingu k seriálu Barney & friends. Proslavila se ve filmu Camp Rock.

Gossip Girl

„Sex ve městě pro teenagery“
Seriál, natočený opravdu jen málo podle knižní předlohy Cecily von Ziegesarové, popisuje životy šesti hlavních lidí, kteří žijí v New Yorku. Jejich životy sleduje velmi záhadná dívka, která si říká Super Drbna (Gossip Girl) a píše o nich blog. Jak se říká – ani bohatí to nemají snadné.
USA, drama
Nevhodné do 12 let
Prima COOL

KAFE.cz výzva

Napište nám do diskusního fóra, co jste sledovali jako děti vy. Přidat můžete i vy vaše názory na současné dětské seriály. Děkujeme.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Jak se na cesty pojistit

Jak se pojistit na dovolenou

Přestože se o tom pořád píše, každý rok se to opakuje: odjedete na zájezd s cestovkou a ona nedodrží, co slíbila. Právník vám poradí, co dělat.

Akční letáky