Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Matky, které vědomě týraly své děti, aby vzbudily soucit okolí

Dee Dee Blanchard
Dee Dee Blanchard
Zdroj: Pinterest
Dee Dee Blanchard

Ne každá matka zahoří k novému životu láskou. Porucha ducha se odhaluje velmi těžko a může dítěti nevratně ublížit. Jsou mezi námi a praktikují na svých dětech svoje nejtemnější potřeby.

Münchhausenův syndrom je závažná duševní porucha, která může být praktikována i v zastoupení. Tyto matky zašly v péči o své děti opravdu daleko.  

Dee Dee Blanchard

Infantilní přezdívka byla na matce třiadvacetileté Gypsy Rose to nejmenší. Své dceři dělala ze života peklo a vymýšlela si nemoci, kterými trpí. Objížděla s ní ordinace doktorů, nutila je k invazivním zákrokům, přísahala na zdravotní komplikace a mámila žádanky na léky. Lékaři jen kroutili hlavou a nevěděli, co dělat. Bohužel byl vliv Dee Dee příliš silný. Jak jinak by mohla naprosto zdravá Gypsy Rose skončit bez slinných žláz, s umělými zuby, holou hlavou, břišním vývodem a na invalidním vozíku?

Lacey Spears

Blog s názvem "Garnettova cesta" plný dojemných příběhů patřil nelítostné matce Lacey Spears, která byla odsouzena na doživotí. Zdravý hoch strávil drtivou většinu svého života v nemocnicích, kde podstupoval nepříjemná vyšetření včetně chirurgických zákroků. Lacey všechno poctivě sepisovala a "užívala si" pozornost, lítost a dary, které jí to přinášelo. Když chlapec v pěti letech náhle zemřel, lékaři nechápali ohromné množství soli v jeho těle. Každý den dostával téměř tři hrsti a kolaboval. Trestu se Lacey nevyhnula.

Hope Ybarra

Texaská matka tří dětí bez ostychu lhala svým blízkým i na vlastním webu, kde detailně popisovala zápasení s rakovinou u sebe a dalších závažných onemocnění svých dětí. Podpora zvenčí na sebe nenechala dlouho čekat. Lítost, dary i finanční pomoc byly pro Hope hnacím motorem. Když se přišlo na její nepoctivé praktiky, způsobila nejmladší dceři anafylaktický šok a použila nadměrné množství nosního spreje, aby ovlivnila výsledky na cystickou fibrózu.

Hope Ybarra Hope Ybarra Zdroj: Pinterest

Lisa Hayden-Johnson

Britská matka se projevila jako psychopatka, když pro svého předčasně narozeného syna založila blog, kde nalhávala návštěvníkům hrůzy o jeho zdravotním stavu - potravinové alergie, cukrovka nebo dětská obrna vyžadující koupi invalidního vozíku. Její příběh nenechal lidi chladnými a pravidelně rodinu podporovali. Získali tak spoustu peněz, plavbu na lodi a nové auto. Na podvod se přišlo díky skryté kameře v restauraci, kde si chlapec bez problémů dopřával jídlo a nic nenasvědčovalo zdravotním komplikacím.

Rachel Kinsella

Rachel Kinsella byla dlouhé roky ukázkovou matkou, ale když začala pomalu vykrádat ordinace lékařů, aby si doma pro svého devítiletého syna namíchala speciální koktejl a otrávila ho, bylo zle. Strávil v nemocnici dlouhých 6 měsíců, trpěl halucinacemi, záchvaty a měl velké potíže s dýcháním. Jeho matka vyráběla nemoci, ze kterých se jen horko těžko dostával. Za ohrožení dítěte dostala nemilosrdných 25 let za mřížemi.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU