Užíváte si toho, co je

Možná jste teprve těhotná a někde v klidu pokoje si poklidně hladíte bříško. Možná máte těsně před porodem, bříško se změnilo v břicho a vy už se docela těšíte, až budete moci polechtat děťátko taky zvenku, nebo už si plně vychutnáváte radosti i strasti běžné výchovy.

Ať už je to jakkoli, je to fajn

Jenže i s těmi nezapomenutelnými životními momenty přijdou dny, týdny, měsíce i roky, kdy se vlastně “nic moc neděje”. Každá to zažijeme nebo jsme to už prožila. A po nějaké době na mateřské prostě začnete přemýšlet:

Jak se vůbec budu vracet zpátky do práce? Co budu dělat? Nemám začít už teď?

V tu chvíli přijdou i první pochybnosti

Nezapomněla jsem všechno? Co když mi něco uteklo? Umím kromě přebalování a hledání dudlíku i něco víc?

V České republice se k ženám na mateřské přistupuje špatně. Skoro jako kdyby už byly odepsané. Cože? Vy jste těsně po dětech? Ne, děkujeme! Jak máme potom zůstat samy sebou a přitom se nestát drsnou kariéristkou, která při slově děti dostane ihned osypky?

Nedávno se na české internetové scéně objevil projekt, který by mohl nám, ženám, které chceme pracovat či podnikat při mateřské nebo po ní, pomoci se do pracovního procesu vrátit s opravdovou grácií.

Tomáš Lukavec, brand manažer úspěšných značek se tímto tématem zabývá. A to momentálně v projektu Pekelná značka – ve vůbec první vzdělávací reality show na českém a slovenském internetu.

Jde o skvělou příležitost, jak sledovat 12 účastníků (z 600 přihlášených) různých věkových i sociálních skupin, jak jdou za svými sny a chtějí díky svým projektům pomoci lidem. Cílem toho všeho je ukázat jak samotným soutěžícím, tak i vám, jakých chyb se běžně dopouští lidé, když chodí do práce nebo podnikají a snaží se uspět. K dispozici budou konečně i konkrétní tipy a návody, jak být skvělým a úspěšným pracujícím, přilákat pozornost zaměstnavatelů nebo klientů, a uspět tak na trhu práce.

Díky soutěži zjistíte, jak správně komunikovat, upravit svůj vzhled, sloužit lidem, zachovat si dobrou pověst, pracovat s penězi a jak vést druhé lidi okolo sebe, přesně tak, aby se vám opravdu dařilo. Celou reality show můžete zhlédnout na www.pekelnaznacka.cz.

Na vše bude dohlížet řada známých osobností jako například herečka Zdeňka Žádníková, podporu poskytnou např. zpěvačka a herečka Michaela Nosková nebo třeba známý herec Václav Vydra, kteří se nadchli a chtějí u toho být s vámi.

Možná přeci jenom existuje na světě někdo, kdo věří tomu, že ženy se mužům dokáží vyrovnat, aniž by se musely měnit. Mohou to udělat svým osobitým způsobem.
Žensky, jemně a s láskou.
Co vy na to?