Případ Madeleine McCann by vydal na scénář k filmu. Vše se odehrálo na dovolené v roce 2007. Tehdy si pětičlenná rodinka vyrazila do slunečného letoviska Praia da Luz v Portugalsku užívat společné chvilky, nikdo ale netušil, že vše dopadne tragédií.

Záhadné zmizení

Kate a Gerry McCannovi nechali své tři děti samotné v rezortu a vyrazili se s přáteli navečeřet, když ale přišli spící potomky zkontrolovat, Madeleine už v hotelové ložnici nebyla!

Rozjelo se obrovské pátrání a jeden z místních detektivů dokonce pojal podezření, že Maddie zavraždili sami rodiče! Obvinění ale bylo po nějakém čase staženo a MacCanovi se snažili dál udržovat případ své dcery pomocí pátrání po pohřešované, nechtěli si totiž připustit, že je jejich dcera mrtvá.

Po třinácti letech se ale budou muset smířit s nejhorším, podle nejnovějších informací už totiž policie vystopovala vraha tehdy tříleté Madeleine a zjistila podrobnosti k hrůznému případu.

Hlavní podezřelý

Hlavní podezřelý Christian Brueckner není žádný svatoušek a má na krku pořádnou krminální minulost. Za sexuální zneužívání dětí byl odsouzen v letech 1994 a 2016. Loni si od soudu odnesl zatím nepravomocný sedmiletý trest odnětí svobody za mučení a znásilnění dvaasedmdesátileté Američanky v Praia da Luz v roce 2005!

Policie zatím potvrdila, že pracují s variantou, že už není Maddie naživu, nechtějí ale zveřejňovat detaily k vyšetřování, dokud nebude celý případ uzavřen.

V galerii naleznete fotografie nejen poškozené rodiny, ale i resortu, ve kterém se tragédie stala, včetně posledních známých snímků malé Madeleine...