Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lepící papírky: Skvělý barevný pomocník

Zdroj: Archiv výrobců, Profimedia.cz

Nebaví vás fádní kancelářské barvy a nemotivují vás k práci? Pak vaše pracovní místo rozehrajte všemi barvami. A nezapomeňte na lepící papírky!

Lepící papírky? Skvělý pomocník!

Barevné lepící papírky jsou pro práci v kanceláři nepostradatelné! Možná byste to ani neřekli, ale existují již téměř čtyřicet let. Vznikly roku 1970 a neměly to zpočátku vůbec lehké. Spencer Silver, zaměstnanec firmy 3M, vyvinul lepící poznámkové papírky Post-it, ale prosadit se mu je zpočátku vůbec nedařilo. Ve firmě, kde pracoval, o ně nebyl v řadách jeho spolupracovníků příliš zájem. Až náhodou mu pomohl jeho kolega, který zpíval ve sboru místního kostela. O čtyři roky později, roku 1974, si založil stránky zpěvníku lepícími papírky, které nepoškodí papír a dají se znovu použít. Ještě pár let trvalo jejich uvedení ve známost široké veřejnosti, ale od roku 1980 se již běžně prodávaly po celých Spojených státech a posléze i v Evropě.

Samolepící bločky, Post-it

Samolepící papírky a bločky jsou k dostání v různých velikostech a barvách. Pořiďte si různé varianty, uvidíte, že se vám budou hodit. Vybírat můžete mezi barevnými variacemi s názvy Květinová, Tutti frutti, Máta a Minerál.

Cena: 209 Kč (6 ks)

Barvy vám usnadní práci!

Dnes už si vybavení kanceláře bez barevných lepících papírků nikdo nedovede představit. Staly se samozřejmostí. Nemusí ale sloužit jen k zakládání stránek, jejich barevnosti využijte také pro urychlení a lepší organizovanost vaší práce. Můžete si jimi totiž označit věci podle důležitosti. Pokud spolupracujete s kolegy a zavedete tento lístečkový systém, odpadne vám předávání informací typu: tohle je urgentní, tohle stačí vyřídit zítra. Stejně tak papírky využijete, pokud se střídáte s kolegou ve službách na krátký a dlouhý týden a téměř se nevidíte. Tenhle systém vám určitě pomůže zlepšit plynulost práce.

Lepící záložka, Kores

V každé kanceláři oceníte pestrobarevné samolepící proužky, které se dají po odlepení znovu použít. Navíc různé signální barvy určitě nepřehlédne ani hůře vidící kolega. Sadu osmi různých barev si můžete pořídit i prakticky uspořádanou na pravítku.

Cena: 39 Kč

Kancelář plná barev

Barevné nejsou jen lepící papírky, ale také kancelářské sponky nebo barevné fixy. Díky tomu může vaše kancelář hrát všemi barvami! Kancelářské sponky seženete ve více barevných variantách nebo dokonce i proužkované či s obrázky. Na nástěnku, pokud ji v kanceláři máte, si můžete koupit barevné špendlíky nebo napínáčky. K tomu přidejte barevné fixy, šanony a složky s obrázky a nudná kancelářská šeď bude rázem pryč!

Pořadač A4 kroužkový

Barevné mohou být nejen papírky, ale i pořadače a šanony. Oživte si jimi kancelář a zapomeňte na tradiční černou. Uvidíte, že pohled na barvami hrající pracovní místo vás naplní optimismem.

Cena: 54 Kč/ks

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky