Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Legrační dárky? Psí kostýmy

Zdroj: Profimedia.cz

Máte pejska a přemýšlíte, co mu koupit k Vánocům? Zkuste psí obleček, vlastně spíše kostým. Opravdu se pobavíte.

S nejrůznějšími oblečky pro psy jako by se v poslední době roztrhl pytel. Svetříky, mikiny či bundy s kapucí, kalhoty, anebo nejrůznější kostýmy, v nichž vašeho pejska nikdo nepřehlédne – to vše je nyní v nabídkách obchodů. Nevíte, co pořídit svému čtyřnohému mazlíčkovi na Vánoce? Vyberte mu jeden z psích modýlků!

  Zdroj: Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Bundička Tessie

Na zimu by se pejskovi mohla hodit originální bundička. Je nejen nepromokavá, ale navíc s teplou podšívkou, aby váš mazlíček neprochladl. Pejsek bude nejen v suchu a teple, ale ještě bude vypadat módně a elegantně.

Cena: 655 Kč (psioblecky.eshop-zdarma.cz)

Santa Claus pro pejsky

Zvláště ve Spojených státech amerických jsou nejen oblečky, ale i masky a kostýmy pro psy velice populární. Prodávají se i speciální varianty pro období Vánoc nebo pro Halloween. Z vánočních masek stojí za zmínku sobí parohy, které u nás proslavil Petr Čtvrtníček v reklamě s čivavými soby. V Americe jsou též oblíbené různé santaclausovské čepičky a kabáty. Pravda, zatím se v příběhu o Santa Clausovi nepraví nic o tom, že by měl psího pomocníka, ale kdo ví, jak se tato legenda časem vyvine!

Zdroj: Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Santa Claus

Kvůli tomu, abyste svému pejskovi mohli pořídit obleček á la Santa Claus, určitě do Ameriky jezdit nemusíte. Bez problémů jej zakoupíte i u nás. Obleček je vyrobený z teploučkého materiálu a jeho nedílnou součástí je i kapuce s bambulí, kterou můžete pejskovi nasadit na hlavu. Možná vám pak nadělí dárky místo Ježíška.

Cena: 850 Kč

Zorro nebo Scooby Doo?

Zatímco do oblečku Santa Clause můžete svého pejska obléknout jen o Vánocích, na ostatní období – třeba na Silvestra – mu můžete pořídit zcela jiný kostým. Převléknout ho tak můžete za svého oblíbeného hrdinu z říše komiksů, třeba za Superpsa, Batdoga (pomocníka Batmana) nebo Zorra. Pokud chcete být opravdu originální, převlékněte svého psa za Scooby-Doobyho!

Zdroj: Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Čarodějnice

Svého pejska můžete převléct téměř za cokoli, třeba za Supermana, Princeznu, nebo čarodějnici. Desítky kostýmů v cenách od 200 Kč vás čekají na stránkách costumecraze.com.

Pes, žirafa, nebo opice?

Mít psa v masce psa to se opravdu jen tak nevidí. Nebo můžete přeměnit svého psa v žirafu, tygra, lva, slona, krokodýla, kuře, opičku, prasátko nebo berušku. Kostýmů a masek je nepřeberná řada.

Zdroj: Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Oslíček Ijáček

Díky psímu kostýmu se tak rázem můžete přenést do příběhu medvídka Pú a svého mazlíčka převléct za populárního oslíčka Ijáčka. Pokud máte radši jinou pohádku, jak je libo. V nabídce je třeba Dino pes z Flinestoneových.

Policajt nebo rocker?

Ještě vám to nestačilo? Pak pořiďte svému pejskovi obleček veterináře, policisty, piráta, nebo hippíka. Pokud neposloucháte hudbu 60. let, není problém mít ze svého pejska rockera nebo hiphopera. A kdybyste náhodou chtěli uspořádat psí svatbu, tak i kostýmy nevěsty a ženicha jsou běžně k dostání.

Zdroj: Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Psí nevěsta

Chystáte se svého pejska vdát, nebo oženit? Anebo chystáte svatbu vy sami? Pak svému mazlíčkovi můžete pořídit speciální svatební kostým – bohaté šaty pro nevěstu, anebo frak pro ženicha. Jen dejte pozor, aby na sebe kouzelná psí nevěsta nestrhla veškerou pozornost!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky