Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lechtivé hračky do kanceláře

Zdroj: Profimedia.cz

Chcete se v práci odreagovat a zároveň v kanceláři navodit příjemnou, lehce erotickou atmosféru? Přinášíme vám sedm lechtivých kousků, z nichž si pro sebe či svoji drahou polovičku určitě vyberete.

Růžové počítačové trio 

Růžové počítačové trio

Potřebujete oživit pracovní stůl a zároveň jste čerstvě zamilovaná? Pak je pro vás naprosto ideální růžová klávesnice, speciální růžová myš a do třetice podložka pod myš ve tvaru srdce, samozřejmě opět růžová! Pokud jste blondýna, neváhejte. Budete si připadat jako hvězda filmu Pravá blondýnka.

Cena: 797 Kč (kupdarky.cz)

Sexy myš 

Sexy myš

Potřebujete vtipný dárek pro vašeho partnera? Pak je tato sexy myš tím pravým. Vybaví si jí svou kancelář a při každém kliknutí si určitě vzpomene na vás! A že jich přes den bude nepočítaně…

Cena: 890 Kč (originalnidarky.cz)

Svlékající hrnek 

Svlékající hrnek

Když si do tohoto hrnečku uvaříte ráno v kanceláři kávu, určitě se rychle proberete. Jakmile do něj totiž nalijete horký nápoj, ztepilý krasavec se před vámi svlékne! A jak bude káva chladnout, postupně se zase zahalí. Takže když vás přijde zkontrolovat šéf, uvidí jen hrnek se sympatickým oblečeným mladíkem.

Cena: 219 Kč (ptakoviny.net)
 

Pořádně vybavený plyšák 

Pořádně vybavený plyšák

Plyšák – ten snad nechybí v žádné domácnosti. A nejedna žena si svého mazlíčka umístí i do kanceláře, třeba vedle monitoru. Pokud se však při pohledu na plyšáka chcete nažhavit na večer, pak si pořiďte jednoho speciálního. Čím je tak výjimečný? Podrobnější prozkoumání fotky napoví více. Je totiž vybavený víc, že by se na plyšáka slušelo.

Cena: 399 Kč (darky-kvetiny.cz)
 

Otvírák lahví orgasmus 

Otvírák lahví orgasmus

Otvírák lahví by v kanceláři neměl scházet. A tento vás určitě dostane do nálady – jen těžko říct, zda do té pracovní. Jakmile totiž otevřete láhev, vydá ztepilá krasavice dlouhý vzdych připomínající orgasmus. Pokud máte šéfa na dosah, raději jej nezkoušejte, ale jste-li v kanceláři sama, pak hurá do toho.

Cena: 190 Kč (darkyahracky.cz)
 

Podložka pod myš pro pány 

Podložka pod myš pro pány

Další z kancelářských vychytávek, kterou určitě uděláte radost svému partnerovi. Vybrat mu můžete ženu podle jeho gusta a vůbec na ni přitom nemusíte žárlit! Skvělý dárek pro vaši drahou polovičku.

Cena: 260 Kč (astrafit.cz)
 

Trojrozměrná sexy myš 

Trojrozměrná sexy myš

A ještě jeden kancelářský dáreček, kterým obšťastníte svého miláčka. Při klikání na tuto myš na vás zcela určitě nezapomene – aby vůbec mohl pracovat, musí totiž ťukat na ňadra. A protože se jedná o trojrozměrnou myš, jsou opravdu k nepřehlédnutí. Sdílíte-li kancelář s kolegy, pak se může jednat o vtipný dárek pro jednoho z nich. Při pohledu, jak kliká na tuto myš, se jistě pobavíte všichni.

Cena: 370 Kč (turboshop.cz)

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


O Pavlovi v POHODĚ

Není pohoda jako POHODA. Bohužel jsou mezi námi i ti, kterým lhostejnost ostatních v pohodě být neumožňuje. A pak jsou tu ti, kteří lhostejní nejsou…

Akční letáky