Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lampa do kanceláře. Jakou vybrat?

Zdroj: Profimedia.cz

Na práci, ať je jakéhokoliv druhu, je potřeba si pořádně posvítit. Přinášíme vám proto nejrůznější typy lampiček. Stačí si jen vybrat, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Tipy pro pracovní stůl

Na každém pracovním stole bez výjimky oceníte běžně dostupnou pracovní lampu s flexibilním ramenem, které lze ohnout v jakémkoliv místě. Zdrojem osvětlení je většinou halogenová žárovka. Ač se vyrábí převážně v bílé barvě, dají se sehnat i v barvách jiných, ale spíše klasických odstínech červené, zelené, modré a žluté. Varianta bez ohebného ramene je také k mání. Za takovou lampu dáte od 250 Kč výše.

Zdroj: Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Lampa HappyEyes

Umělé světlo v kanceláři našim očím rozhodně neprospívá. Řešením může být stolní lampa HappyEyes. Přináší světlo s vyváženým spektrem, které je nejvíc podobné dennímu světlu. Účinná zářivka této lampy poskytuje neblikající, nastavitelné, jasně bílé světlo, v němž vidíme skutečné barvy, zmírňuje oční napětí a šetří přírodní zdroje. Doporučuje se při práci na počítači, čtení, psaní, pro kanceláře s menším počtem oken, pro stárnoucí oči a jiné práce vyžadující dobrou rozlišitelnost.

Cena: 3 720 Kč (lekarna.vltava.cz)

Přenosná lampa

K různým účelům se hodí i přenosná lampa. Ať máte autodílnu a pracujete pozdě do večera, chcete nasvítit část hotelu nebo prosvětlit večerní párty pro zaměstnance, je dobré ji mít. Je maximálně využitelná a flexibilní. Přenosnou lampu lze koupit od 400 Kč.

Zdroj: Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Přenosná lampa Philip

Přenosná pracovní lampa Philip má tu výhodu, že se hodí pro interiér i exteriér. Navíc je úsporná a šetří elektrickou energii. Nápadný žluto-černý design nikdo nepřehlédne.

Cena: 749 Kč (e-light.cz)

Elegance v kanceláři

Lampa nemusí být jen funkční, ale hodí se i jako stylový doplněk. Taková je například stolní lampa Massive. Jde o vybraný kousek, který potěší vaše oko i když právě nebude svítit. Budete se těšit až se zešeří a vy ji budete moci rozsvítit. Jde o lampu s lehce starožitným designem v barvě antický bronz, která vynikne v prostoru a na masivním stole.

Zdroj: Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Lampa Massive

Stolní lampy značky Massive jsou k dostání v různých designech. Základem je vždy elegantní kombinace kovu a skla.

Cena: 583 Kč (svitidla.oblibene.cz)

Do knihovny

Do manažerských kanceláří a knihoven se výborně hodí lampa Manade Alybris. Ocelové rameno vyložené jedním ze třech druhů dýhy drží stínítko z mléčného skla. Dynamický sklon držadla má vliv na jakýsi energický dojem, který tato lampa vyvolává, zároveň se ale razantnost snoubí se stabilitou hutností materiálu a klasickým zpracováním. Iluze nesmrtelné klasiky vám vytane na mysli po vkročení do kanceláře v jejímž středu bude na stole trůnit taková lampa.

Zdroj: Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Manade Alybris

Lampička Manade Alybris je ideální pro manažery. Působí totiž velmi reprezentativním dojmem. Vybírat můžete v barevném provedení hrušeň, buk či wenge.

Cena: 3 483 Kč (helap.cz)

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky