Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kvalitní matrace se vyplatí!

Kvalitní matrace se vyplatí!
Kvalitní matrace se vyplatí!
Zdroj: www.Thinkstock.cz a archiv firmy

Pokud bychom počítali, které zařízení bytu nebo domu využíváme v průběhu celého dne nejdelší dobu, u většiny s určitostí vyhraje postel a matrace. Pak určitě vyberte tu pravou!

U jídelního stolu, na sedací soupravě nebo v kuchyni většinou nestrávíme třetinu dne, tak jako v posteli. Pokud se rozhodujete, že vylepšíte své lůžko, tak především výběru matrace a roštu věnujte dostatečný čas i péči. Jedná se dlouhodobou investici, a navíc investujete „do sebe“. Pokud si například pořídíte matraci v ceně 10.000 Kč (a to už bude poměrně kvalitní matrace), tak při minimální životnosti této matrace 10 let vás tato matrace bude stát necelé 3 koruny denně. A to zase není tak velká cena za kvalitní spánek.

Studio zdravého spaní® JMP je specialistou na nabídku nejkvalitnějších matrací a roštů. V nabídce najdete značkové matrace pro dospělé, děti, alergiky, seniory, vysoké váhové kategorie a další. Můžete vybírat i z několika desítek postelí nebo celých ložnic převážně v přírodním provedení. Ve Studiích JMP pořídíte i anatomické polštáře nebo ložní soupravy z dutého vlákna.

Soutěžte nyní s JMP Studiem zdravého spaní o matraci na míru, polštáře a přikrývky! Hrajeme celkem o 10 cen!
 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky