Jsou setkání a kombinace, které zafungují okamžitě. Prostě láska na první pohled. Představujeme vám jednu z nich. Čokoládová tyčinka TWIX a šálek vaší oblíbené kávy Tchibo spolu tvoří dokonalý pár. Seznamte se s novým kávovo-čokoládovým rituálem. Zaručí perfektní chvíle pohody kdykoli a kdekoli.

Užijte si nový kávový rituál ve 3 krocích a získávejte navíc dárky

1. Dojděte si pro svůj TWIX
Dvě čokoládové tyčinky s lahodným karamelem a křupavou sušenkou nabízejí skvělou příležitost ke sdílení, díky níž si svátek zamilovaných společně vychutnáte do posledního sousta. Stavte se pro TWIX v obchodě, zlatavou klasiku určitě nepřehlédnete.

2. Zamiřte do obchodu Tchibo
Vychutnejte si k tyčince TWIX šálek kávy Tchibo v kterémkoli obchodě Tchibo v České republice. Příjemné kavárny obchodů Tchibo jsou ideálním místem nejen pro romantické chvilky ve dvou. Kdybyste totiž náhodou zapomněli na dárek k Valentýnu pro své nejbližší, v Tchibo to lehce napravíte, určitě si vyberete. Inspirujte se na www.tchibo.cz.

3. Udělejte si pohodlí a vychutnejte si tyčinku TWIX s kávou kdykoli a kdekoli
Zastavte se na okamžik a užijte si chvíle opravdové relaxace, ať jste doma, v práci, nebo na cestě. Uvidíte, že si perfektní kombinaci tyčinky TWIX a kávy zamilujete!

TIP: Sbírejte soutěžní kódy z obalů tyčinek TWIX se speciálním označením. Od 8. 2. na vás čekají lákavé ceny od značky Tchibo jako stylový kávovar Cafissimo Classic, produktové balíčky pro milovníky kávy nebo lákavé slevy. Kódy z tyčinek můžete uplatnit až do 17. 4. 2016. Více na www.twix.cz