Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Káva bez čokolády je jako hrnek bez ucha!

Káva miluje čokoládu
Káva miluje čokoládu
Zdroj: www.twix.cz

Káva a čokoláda představují osvědčenou a velmi oblíbenou kombinaci. Díky tyčince TWIX může ale tradiční spojení dostat úplně nový rozměr. TWIX totiž kromě čokolády obsahuje lahodný karamel a také křupavou sušenku. Nyní navíc můžete s TWIX získávat skvělé ceny od Tchibo, díky nimž bude váš soukromý kávový rituál ještě větší zážitek.

Twix & káva nebo káva & Twix?

Mezi českými příznivci kávy, kteří vypijí v průměru přes 5 kg tohoto jedinečného nápoje za rok, získávají stále větší oblibu variace s plným aroma a výraznou hořkou chutí bez kyselosti.* Trendem  v mnoha zemích je pak také vychutnat si svůj šálek kávy spolu se sladkým doplňkem.**

Právě lahodná čokoládová tyčinka TWIX může být perfektním řešením. Spojuje totiž tři neodolatelné ingredience – čokoládu, karamel a křupavou sušenku. Ať si užíváte svůj pravidelný šálek instantní či mleté kávy doma nebo v zaměstnání, nezapomeňte mít TWIX vždy po ruce – pro perfektní chvilku na kávu, jíž nic nechybí.

Vše pro kávový rituál

V celé obchodní síti můžete nyní kupovat tyčinky TWIX v soutěžních obalech. Sbírejte a uschovávejte kódy z balení. Vybírejte si z nabídky atraktivních kávových výher Tchibo na www.twix.cz a až do 17. 4. 2016 pohodlně uplatňujte soutěžní kódy. Vyhrát můžete kávovary Tchibo Cafissimo Classic, balíčky kávy, kávový nápoj zdarma nebo slevu na nákup. Všechny odměny si vyzvednete přímo v Tchibo obchodech nebo prostřednictvím
e-shopu www.tchibo.cz. Vyhrává každý, ale pospěšte si, ať vám vaši favorité neutečou!
 
Soutěžní balení TWIX označené symbolem kávového hrnečku naleznete již nyní v běžné obchodní síti za doporučenou cenu 12,90 Kč v provedení 50 g, či 39,90 Kč za multibalení 4x50 g.

Více informací najdete na internetových stránkách: www.twix.cz.

* Zdroj: Informace poskytnuty společností Tchibo Praha, spol. s r. o.
**Zdroj: Informace poskytnuty společností Wrigley s. r. o.

 

Zdroj: www.twix.cz

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky