Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Karlovarské minerální vody získaly prestižní ocenění

Karlovarské minerální vody získaly prestižní ocenění
Karlovarské minerální vody získaly prestižní ocenění
Zdroj: Image.cz

V anketě Českých 100 Nejlepších získala prestižní ocenění společnost Karlovarské minerální vody (KMV) v oborové kategorii Zemědělství a potravinářství.

Z rukou ministra zemědělství Petra Bendla si cenu převzal ve Španělském sále Pražského hradu generální ředitel Alessandro Pasquale. Vítěze v této oborové kategorii vybrala odborná porota na základě nominací Agrární komory ČR, Potravinářské komory ČR a předních odborníků v oboru. Spolu s KMV byly ve stejné kategorii oceněny mezi jinými také společnosti MADETA, OLMA nebo ZEELANDIA.

  • „Cílem každoroční prestižní ankety Českých 100 Nejlepších, pořádané sdružením Comenius, je ocenění podniků a jednotlivců za mimořádné výsledky podnikatelských aktivit v České republice i v zahraničí,“ uvedl Karel Muzikář, prezident společnosti Comenius a předseda hodnotitelské poroty.

Podle Karla Muzikáře patří KMV k nejvýznamnějším inovátorům na trhu nealkoholických nápojů. Na celosvětovou ekonomickou krizi zareagovala firma investicemi do nových technologií a produktů. Další z oblastí, které společnost KMV věnuje zvýšenou pozornost, je ekologie. Hnacím motorem vývoje nových nápojů je tedy maximální snaha vyhovět poptávce spotřebitelů s důrazem na zdravý životní styl a kvalitu produktů v souladu s nejnovějšími poznatky na ochranu životního prostředí.

Společnost KMV nyní disponuje na českém i slovenském trhu nejucelenější nabídkou prémiových nealkoholických nápojů: od přírodních i ochucených vod (Mattoni, Aquila, Magnesia), přes sirupy a ovocné nápoje (Yo, bimboo), džusy (granini) a ledové čaje.

KMV patří také k nejvýznamnějším zaměstnavatelům v karlovarském regionu.

Významně se podílí na podpoře široké škály kulturních a sportovních akcí. Společnost patří k zakladatelům obecně prospěšné společnosti Lázně Kyselka, jejímž základním cílem je obnova komplexu budov v bývalých lázních.

Je libo slavnou limonádu Dr. Pepper?

To není problém! Karlovarským minerální vodám se totiž podařilo získat licence na Schweps a Dr. Pepper. Již od Nového roku nabídne Mattoni všem svým zákazníkům kromě tradičních prestižních minerálek a přírodních pramenitých a kojeneckých vod i dvě světoznámé značky, které bude sama také vyrábět! Tím je potvrzeno mimo jiné i to, že kvalita se potkává s kvalitou.

Obnova Lázní Kyselka

Aby toho nebylo málo, podařilo se Karlovarským minerálním vodám i úspěšně řešit obnovu Lázní Kyselka, což již ocenila odborná i laická veřejnost, . Byly investovány desítky milionů korun a další jsou připraveny pomoci odkazu Heinricha Mattoniho.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Nesmím vidět svá vnoučata!

Tak jsem se těšila, až budu babičkou! Plánovala jsem si, jak budu mladým pomáhat s hlídáním, aby měli čas na sebe, kulturu a sport. Sama mám tři,…

Akční letáky