Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kancelářské vychytávky na obtížný hmyz

Na jaře a v létě trápí většinu lidí v kancelářích nejen horko, ale také obtížný hmyz.
Na jaře a v létě trápí většinu lidí v kancelářích nejen horko, ale také obtížný hmyz.
Zdroj: Profimedia.cz

Na jaře a v létě trápí většinu lidí v kancelářích nejen horko, ale také obtížný hmyz. Komáři, mouchy, vosy a další malí útočníci dokáží s klidnou pracovní idylkou pořádně zatočit.

Sama to znáte – takový nepříjemný komár, kterého pomalu ani nevidíte, zato slyšíte jeho nelibí zvuk, dokáže člověka pěkně rozhodit. A obtížná moucha, která vám sedá na svačinu, zrovna tak. Ale ne vždy musí být nežádoucím hostem hmyz – přinášíme vám vychytávky, které vás zbaví nejen komárů, ale i všech, co v kanceláři nemají co pohledávat.

Tipy Kafe.cz

Plácačka na mouchy Plácačka na mouchy Zdroj: Profimedia.cz

Plácačka na mouchy

Pokud vás v kanceláři začne obtěžovat nepříjemný hmyz, máme tu pro vás řešení – elektrickou plácačku na mouchy. Stačí, když do ní vložíte dvě baterie a mouchy se jen dotknete – rázem vás přestanou obtěžovat. Navíc se s touto plácačkou s kolegy v kanceláři také skvěle odreagujete.

Cena: 367 Kč (Gadgetzone.cz)

Biolit samolepky na okenní rám Biolit samolepky na okenní rám Zdroj: Profimedia.cz

Biolit samolepky na okenní rám

Vedle klasických nevzhledných lepicích pásek existují dnes i mucholapky, které jsou účinné a dokonce i dekorativní. Umisťují se na okenní rámy, kde lákají mouchy k usednutí mušími feromony. Hmyz však nezůstává přichycen na samolepce, ale hyne blízko této návnady.

Cena: 89 Kč

Stíhací kancelářská moucha Satzuma Stíhací kancelářská moucha Satzuma Zdroj: Profimedia.cz

Stíhací kancelářská moucha Satzuma

Tak tato moucha sice hmyz neodpudí – leda, že by se jí lekl, ale za to spolehlivě odežene obtížné kolegy, kteří u vás v kanceláři nemají co pohledávat. Funguje na dálkové ovládání i na vzdálenost pět metrů a po třicetiminutovém nabití vydrží létat až deset minut.

Cena: 977 Kč (Nc.cz)

Digitální odháněč hmyzu na solární pohon Digitální odháněč hmyzu na solární pohon Zdroj: Profimedia.cz

Digitální odháněč na solární pohon

Máte prosluněnou kancelář? Pak je pro vás pro změnu ideální odháněč, který funguje na solární pohon. Stačí ho dát na okno, anebo na světlé místo a sám odežene nejrůznější druhy hmyzu. Mění frekvence, aby byl co nejefektivnější, a tak působí proti komárům, mouchám i dalšímu hmyzu.

Cena: 209 Kč (Primozciny.cz)

Lapač pavouků Lapač pavouků Zdroj: Profimedia.cz

Lapač pavouků

Pokud vás v kanceláři naopak trápí pavouci, je tu šetrný způsob, jak se jich zbavit, aniž byste je musela honit po místnosti a nějak jim ublížila. Funguje na jednu 9V baterii a je vybaven LED svítilnou. Pavouky naláká a vy je pak jednoduše vynesete ven a vysypete.

Cena: 464 Kč (Gadgetzone.cz)

Nakonec to nejlepší: Sítě proti hmyzu

Pokud je to jen trochu možné, nechte si dát do oken sítě proti hmyzu. Tuto větší investici budete oceňovat po dlouhé roky…

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Všichni čteme Vlastu

Všichni čteme Vlastu

S Vlastou relaxujete, vaříte, časopis vás provází i na cestách. Vlasta je vaše kamarádka, rádkyně i zpovědní vrba. Už desítky let, napříč rodinnými…

Akční letáky