Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kam s vizitkami? Přinášíme tipy

Zdroj: Profimedia.cz, zlasky.cz, sara-jbc.cz, kancelarske-potreby.euro-paper.cz

Máte hromadu vizitek a nevíte, kam s nimi? Přinášíme vám pár tipů, kam si je uložit tak, abyste je měli vždy přehledně uspořádané a po ruce!

1. Kapesní pouzdro

Kapesní pouzdro na vizitky slouží k uschování vlastních vizitek, a také k ukládání těch čerstvě přijatých před tím, než je zařadíte do stolního vizitkáře. Tento malý obal se hodí pro ženy i muže – nezabere totiž příliš místa ani v kabelce, ani v kapse saka.

Tipy Kafe.cz

 

Pouzdro pro dámy

Speciálně pro dámy je určeno elegantní kožené pouzdro – jak jinak než v růžové barvě. Čisté linie, jemné oblé hrany, moderní sportovně-elegantní vzhled – tak právě takové je pouzdro Cross. Kromě vizitek se vám do něj vejdou i kreditní karty.

Cena: 980 Kč

 

Pouzdro pro pány

Pánové si jistě oblíbí pouzdro na vizitky Camel v černém provedení s vnitřními slídami, které lze podle potřeby vyjmout. Je vyrobeno z kvalitní jemné kůže v klasickém černém designu.

Cena: 600 Kč

2. Stolní vizitkáře

Hodí se domů i do kanceláře. Jejich tvar je uzpůsoben malému formátu vizitek a situacím, kdy rychle hledáte příslušný kontakt.

Tipy Kafe.cz

 

Vizitkář Auttep

Černý stolní vizitkář Auttep BV 150 je vyroben z plastu a obsáhne až 300 vizitek. Jeho součástí je také rejstřík umožňující ukládání podle abecedy a zároveň rychlé vyhledání. Vizitky jsou zde umístěny za sebou.

Cena: 428 Kč

 

Rotační vizitkář

Jinou variantou je rotační vizitkář Sakota, který obsahuje třicet poznámkových kartiček, 180 pouzder na vizitky a 24 abecedních rozlišovačů. Dokoupit do něj můžete rezervní náplně.

Cena: 268 Kč

3. Vizitky do zásuvky

Možná vám stolní varianty příliš nevyhovují, nebo na ně nemáte místo. V takovém případě si můžete pořídit pouzdro, které budete mít schované v zásuvce.

Tipy Kafe.cz

 

Velký vizitkář

Vizitkář Linarts pořídíte ve velikosti A4 a s kapacitou 200 vizitek. Je proveden v plastu a má čtyřkroužkovou mechaniku. Vybírat můžete z těchto barevných variant: hnědá, zelená, bordó, šedá a modrá. Je-li pro vás velký, k dostání je i v polovičních rozměrech.

Cena: 78 Kč

 

Malý vizitkář

Pokud potřebujete něco menšího, pak by se vám mohl hodit vizitkář Holger, jehož rozměry jsou jen 9,4 x 6 x 0,5cm. Je kovový, a tak je jeho povrch vhodný i pro firemní potisk. Vizitky v něm skladujete na sobě.

Cena: 55 Kč

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky