Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ježíškova jízda po e-shopech

Zdroj: Archív výrobců, Profimedia.cz

Nepřinesl vám Ježíšek to, co jste si představovali? Toužíte po něčem originálním, co jen tak někdo nemá? Pak si vyberte některý z těchto designových kousků a objednejte si jej ještě dnes!

  Zdroj: Archív výrobců, Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Křesílko Kylie Minogue

Mají název Hello, a design byl původně navrhnut speciálně pro zpěvačku Kylie Minogue. Kostra i podnož jsou vyrobeny z chrOmu, potahy jsou směsí bavlny, feltu a polyesteru. Prodávají se v různých barvách přes černou, bílou, antracitovou, červenou až k modré. Výrobce Komodo.cz dodává i podobné stolečky. Křesla jsou aktuálně zlevněna na 17 160 Kč za kus.

  Zdroj: Archív výrobců, Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Itálie v obýváku

Myslíte, že jsou paravány přežitkem? Ale vůbec ne. S aktuálními trendy a mnohdy nutností členit prostor na menší úseky přichází jejich čas. Ty neprůhledné přinášejí jejich majiteli kýžené soukromí. Tento, potažený lněným plátnem, skvěle vynikne v bytě vymalovaném teplými barvami a zařízeném dřevěným nábytkem. Budete si připadat jako v pravé italské kavárně. Jeho velikost je 180 x 154 cm. Prodává forliving.cz za 4 200 Kč.

  Zdroj: Archív výrobců, Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Vzdušné křesílko

Dokonalý kousek od BoConceptu, židle Aero, je kombinací tkaniny a kůže. Boconcept.com přímo internetový obchod neposkytuje, zato si na jejich stránkách můžete sortiment nejprve obhlédnout, a pak si podle store lokátoru najít, kam si pro vysněný kousek zajedete – u nás můžete vybírat mezi Prahou a Brnem. Doporučujeme i jejich software – 3D interiérový dekoratér, který si můžete zdarma na stránkách stáhnout. Cena židle na vyžádání.

  Zdroj: Archív výrobců, Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Vázička z propisky

Kdyby ženy dostávaly více drobných kytiček jako pozornosti, mohly by vesele nakupovat podobné miniaturní vázičky. Tato je určena speciálně pro sedmikrásky, ale uplatníte ji i pro sušené květinky. Každý kousek je vymodelován ručně z obyčejné propisovací tužky! Prodává se za 32 dolarů, pokud ale nepočítáte s odběrem ve velkém, navyšte cenu o nemalé poštovné. Prodává designboom.com.

  Zdroj: Archív výrobců, Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Miska s odpočívadlem

Velmi neobvykle bude ve vašem interiéru působit servírovací miska, do které lžíce zajede jako při relaxační koupeli. Velká miska Mingle stojí 395 Kč, malá 295 Kč, obě jsou dodávány i s nerezovou lžící, pro kterou má miska i vlastní odpočívadlo. Prodává naoko.cz

  Zdroj: Archív výrobců, Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Stylový stojánek do koupelny

Červený stojan Mediterraneo patří do koupelny a pomáhá v ní udržovat pořádek. Konec pohozeným pastám, gumičkám a mýdlům! Stojan je vyroben z oceli a potažen je epoxidovou pryskyřicí. Na stránkách dokoupelny.cz můžete za 1 460 Kč koupit červený, za 2 480 Kč pak nerezový stříbrný. Ve stejném stylu je vyroben i menší stojan na kartáčky, který je taktéž v nabídce.

  Zdroj: Archív výrobců, Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Hypermoderní kávovar

Když se pozorně rozhlédnete ve vaší oblíbené kavárně, možná uvidíte, že profesionální káva se připravuje právě na těchto hypermoderních espresso kávovarech, které jsou po celém světě známé pod jménem FrancisFrancis! Firma Potten&Pannen (pottenpannen.cz) je nabízí od 19 590 Kč.

  Zdroj: Archív výrobců, Profimedia.cz

Tip Kafe.cz

Příbory nejen pro trojčátka

Čtyřdílný set značkových dětských příborů Bugatti Happy Baby se vyroben z nerez oceli, rukojeť je plastová a výrobce slibuje i velmi snadnou údržbu. Set se prodává buď v růžové, modré nebo žluté barvě – pro trojčátka ideální... Sada příborů stojí 360 Kč na joy.cz.

Kafe.cz přináší vánoční vtip

Před Štědrým večerem říká maminka Honzíkovi: „Honzíčku, zapal vánoční stromeček.“ Za chvíli přijde Honzík se sirkami v ruce a povídá: „Mami, a svíčky taky?“

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky