Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jessica Enslow (44): Našla lásku i se čtyřmi dětmi, dnes jich má sedm!

Zdroj: Instagram
Prohlédněte si všechny fotografie (23)

Když se Američanka Jessica Enslow rozváděla i přesto, že měla čtyři děti, ani nepomyslela na to, že by mohla ještě někdy poznat partnerské štěstí. "Nevěřila jsem, že by se našel muž, který by mě i se čtyřmi dětmi miloval," přiznala.

Pana Božského ale našla! A to dokonce o pět let mladšího kolegu v práci. Ten se nezalekl čtyřech malých dětí a během pár let si s Jessicou pořídili další tři krásné dětičky.

Navíc Jessica, dnes matka sedmi dětí, popírá všechny představy o rozkydlých a znavených matkách! Když porodila své první dítě ve dvaceti letech, vypadala hůř, než když porodila před pěti lety sedmé! Jak se jí to podařilo?

Nahlédněte do neuvěřitelného života MATKY SEDMI DĚTÍ, která je VÍC SEXY, NEŽ VE 20 LETECH!

Jessica tvrdí, že chtěla být stále přitažlivá pro svého druhého manžela, který je mladší, a že si zkrátka nemyslí, že matky i ty s mnoha dětmi a navíc čtyřmi křížky na krku, musí vypadat zanedbaně a sešle.

Podívejte se do galerie, Jessica nechala fotoaparát nahlédnout do svého soukromí a také se podělila o návod, jak vypadat i po dětech dobře. A pozor, Jessica chodí do posilovny jen dvakrát týdně a někdy také tři týdny vubec ne. Záleží zkrátka na tom, jestli ji nepotřebuje rodina doma. Cvičit a při tom myslet na nemocné dítě, rozhodně nedělá s oblibou žádná matka.

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky