Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Je tady svatební sezóna a s ní nové trendy

Zdroj:

V barvách vévodí barevnost, v gastronomii je zajímavá novinka v dortech a nabídka svatebních lokalit je neodolatelná. Svatební agentura White Agency Vám pomůže splnit si své sny o dokonalé svatbě.

Začátek roku je plný nejen velkého očekávání a různých předsevzetí, ale také dvojic, které se ke konci roku zasnoubili a nyní si vybírají datumy, svatební místa nebo svatební agentury, aby uskutečnili svůj Velký den.

Svatební studia začínají nabízet nové kolekce pro rok 2009 a za pár dní začne i nejznámější pražský svatební veletrh.

Hitem letošního roku bude hodně barev. Populární barvou bude fialová a to v různých odstínech od světle levandulové po temnou fialovou. Zimním svatbám bude vévodit kombinace černé, také temně modrá, na jaře pak „latte“, slonovinová a světle fialová. V létě to budou barvy lila a tyrkysová a podzimu bude dominovat čokoládová a smaragdová.

V gastronomii potěší příznivce nesladkého dezertu originální novinka, kterou je sýrový dort. Svatební hosté budou jistě překvapeni a na tento typ svatebního dortu jen tak nezapomenou. Kombinovat jdou různé druhy a i barevně je možné sýrový svatební dort přizpůsobit. K čokoládovým fontánám a cupcakes se tak přidal další „svatební výstřelek“.

Česká republika se pyšní mnoha zámky a hrady, přibývají nově zrekonstruované zámečky
a nabídky svatebních lokalit jsou neodolatelné. I v letošním roce jsou hitem svatby na jednom místě. Například Chateau Mcely nabízí pronájem kompletního zámku a tak se snoubenci stanou na celý den a noc zámeckou paní a pánem.

Ať už jste se rozhodli pro svatební místo nebo teprve začínáte s plánováním, agentura White Agency ráda převezme úlohu svatebního koordinátora a zajistí, že nevěsta bude neodolatelná, svatba bude nezapomenutelná a vy i vaši svatební hosté si vychutnáte úžasnou svatbu.

Kontakt

White Agency s.r.o.
Eva Hannichová - eva@whiteagency.cz  
tel.: (+420) 777 140 322

Tip: Eva Hannichová z White Agency je poradkyní v naší nové Svatební poradně,
kde se můžete ptát na vše, co vás kolem svateb zajímá.

Zajišťujeme jak pro českou, tak i zahraniční klientelu svatební obřady, hostiny, požehnání a vše co se svatbou souvisí. Klientům nabízíme částečný či úplný svatební servis, kde je součástí služeb nejen poradenská činnost k přípravě svatby, zajištění služeb u vybraných dodavatelů, koordinace svatebního dne, ale i vyřízení veškerých dokumentů, které jsou nezbytné k právoplatnému uzavření sňatku. V případě mezinárodní svatby zpravidla zajišťujeme i ubytování a doprovodný program pro hosty. Jako bonus ke každé svatbě vytváříme pro klienty osobní webové stránky, které jsou velmi praktické pro usnadnění komunikace snoubenců s hosty a pro pozdější prezentace fotografií ze svatby.

Věříme, že každá svatba je jedinečná a proto k ní stejným způsobem přistupujeme. Naším hlavním cílem je kvalita služeb a osobní přístup.

Více o naší agentuře a fotografie ze svateb naleznete zde:

White Agency s.r.o. je členem Asociace mezinárodních svatebních agentur (www.afwpi.com). 
Nyní nás naleznete také na Facebooku, kde můžete sledovat novinky ze světa svateb.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky