Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jarní úklid kanceláře: šest super pomůcek

Vneste do své kanceláře jaro!
Vneste do své kanceláře jaro!
Zdroj: Profimedia.cz, Archiv výrobců

S přicházejícím jarem čeká spoustu domácností velký jarní úklid. Jenže i vaše kancelář potřebuje čas od času radikální očistu. Přinášíme vám proto tipy na šest praktických pomocníků, kteří vám při jarním úklidu kanceláře usnadní práci.

Stejně jako pracovní stů, i počítačl potřebuje i čas od času generální úklid. Do klávesnice se totiž dostávají drobky a nečistoty, na monitoru se usazuje prach. Obyčejná prachovka vám bude stačit jen stěží, proto přinášíme šest vychytávek, které vám usnadní jarní úklid kanceláře.

 Mini vysavač na klávesnici

Mini vysavač na klávesnici

Nepostradatelný pomocník do vaší kanceláře. Malý vysavač, který stačí připojit k počítači přes USB, a už můžete čistit klávesnici. Navíc je vybaven kartáčkem a světýlkem, abyste se dostala i mezi klávesy. Velmi praktické je také tlačítko, které zvyšuje výkon sání, a počítač tak zbaví veškerých nečistot.

Cena: 199 Kč (Alza.cz)

Čistič monitoru Lucky 

Čistič monitoru Lucky

Velmi vtipný a praktický pomocník do vaší kanceláře. Čistič monitorů ve tvaru pejska, který svým jazykem obrazovku vyleští k nepoznání. Použít jej můžete i na televize a malá zrcadla. Utěrku z mikrovlákna na pejskově jazyku můžete sundat a vyprat v pračce, a tak je připravena pro další použití.

Cena: 430 Kč (Figurka.cz)

 Čisticí hmota Cyber Clean

Čisticí hmota Cyber Clean

Nejen na klávesnici počítače můžete zkusit speciální čisticí hmotu. Dostane se i do úzkých škvírek a kromě toho, že odstraní špínu, zabíjí také bakterie. Skvělý pomocník se hodí nejen do kanceláře – výborně očistí třeba mobilní telefon či fotoaparát.

Cena: 350 Kč (Skeble.cz)

 Čisticí sada na notebook

Čisticí sada na notebook

Pracujete na notebooku? Pak by vás mohla zajímat speciální čisticí sada určená pro přenosné počítače. Obsahuje sprej, kterým vyleštíte monitor a nezanechá šmouhy a skvrny, a dále antistatický štěteček na prach a nečistoty.

Cena: 195 Kč (Euro-paper.cz)

 Čisticí zvířátko

Čisticí zvířátko

Je libo pejska, chameleóna, medvídka, anebo koně či nosorožce? Ať si vyberete, jaké chcete zvířátko, poslouží vám stejně. Všechna zvířátka jsou totiž speciálně určena na čištění monitorů. Stačí jej přetřít jejich bříškem a máte obrazovku jako novou. Nevadí, že se ušpiní, snadno je totiž vyperete v pračce.

Cena: 226 Kč (Icetech.cz)

Stlačený vzduch Airduster 

Stlačený vzduch Airduster

Nepostradatelnou pomůckou do kanceláře je stlačený vzduch Airduster. Používá se pro externí i interní čištění počítače a elektronických kancelářských zařízení, jako jsou klávesnice, tiskárny či myši. Součástí je i hadička, kterou se dostanete na těžko dostupná místa. Samozřejmostí je ekologická nezávadnost.

Cena: 212 Kč (Xcomputer.cz)

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky