Starbucks Coffee Company přináší do svých kaváren svěží atmosféru a představují neodolatelnou trojici nápojů typu Macchiato – zákazníky velmi oblíbené Caramel Macchiato v průběhu letošního jara doplní dvě novinky: Hazelnut Macchiato a Vanilla Macchiato. Všechny milovníky zrnkové kávy zaručeně potěší návrat zrnkové kávy Starbucks® Tribute Blend™ s tóny tmavých višní v čokoládě. Nenechte si také ujít hravou kolekci hrnků a termohrnků.

  • Jarní nabídka platí od 11. března do 18. května 2014.

Nová nabídka Starbucks je určena nejen pro fanoušky kávových nápojů, ale i pro ty, kteří dávají přednost sladkým lahůdkám. Čtyři na jazyku se rozplývající variace dezertu Cheesecake – klasický, borůvkový, jahodový a malinový – vytvoří dokonalou souhru chutí spolu s šálkem kávy.

„V jarních měsících se všichni těšíme z přílivu nové pozitivní energie, kterou nás nabíjí slunce, k celkové spokojenosti a pohodě zákazníků pak přispívá i naše káva. Všichni, kdo oceňují spojení lahodné kávy a podporu sociálních podmínek jejích pěstitelů, si mohou toto jaro s každým šálkem směsi káv Starbucks® Tribute Blend™ pocházející ze Sumatry, Etiopie, Papui Nové Guinei a Kolumbie vychutnávat pocit zadostiučinění, protože právě u nich naše cesta sociální podpory farmářů začíná. Se všemi našimi pěstiteli udržujeme dlouhodobé vztahy a podporujeme rozvoj jejich komunit a oni pro nás pěstují jen tu nejkvalitnější kávu,“ řekl Brian Aherne, Regionální ředitel provozu Starbucks za Českou republiku a jižní Polsko, a dodal: „Vždy se snažíme zákazníky příjemně naladit a pevně věříme, že je naší rozšířenou nabídkou tří verzí nápoje Starbucks Macchiato potěšíme.“

Starbucks® Macchiato Trio

Caramel Macchiato, Hazelnut Macchiato a Vanilla Macchiato – základ nápojů tvoří lahodný vanilkový sirup, ohřáté mléko se sametovou pěnou, doplněné o intenzivní chuť tradičního Starbucks espresso shotu, to vše na závěr ozdobené karamelovou, oříškovou nebo vanilkovou polevou. Každý nápoj je baristy připravován s největší péčí, která odráží vášeň Starbucks pro kávu.

Zrnková káva

Starbucks® Tribute Blend™ – tato kávová směs byla poprvé představena před 3 lety při příležitosti 40. výročí společnosti Starbucks a stala se jednou z nejoblíbenějších káv mezi našimi baristy i našimi zákazníky, kteří se na ni těší rok co rok. Starbucks® Tribute Blend™ v sobě skrývá plnou chuť s tóny cedrového dřeva a koření v podobě letité kávy ze Sumatry, na slunci sušená kávová zrna z Etiopie s exotickou chutí tmavých třešní, šťavnatá a komplexní kávová zrna z Papui Nové Guinei a jiskřivou a vyváženou kávu z Kolumbie s oříškovou chutí.

Zákusky

Cheesecake – legendární dezert, lahodný Cheesecake, který je možné si vychutnat ve čtyřech skvělých variacích – klasický, nebo v jedinečných kombinacích s borůvkami, jahodami nebo malinami.

O Starbucks v kostce

Již od svého založení v roce 1971 Starbucks Coffee Company pečlivě vybírá a praží nejkvalitnější kávová zrna arabica z celého světa. Dnes, s kavárnami po celém světě, Starbucks patří mezi přední světové zpracovatele a prodejce kávy. Filozofie společnosti je založena na profesionálním přístupu a dokonalosti poskytovaných služeb garantujících všem zákazníkům jedinečný požitek s každým šálkem kávy Starbucks.

www.starbuckscoffee.cz