Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak si zpříjemnit práci: Pomocníci na stole

Zdroj: Profimedia.cz, archiv výrobců

Zkrášlete si své pracovní prostředí a bude se vám lépe pracovat. Začněte s věcmi, které v kanceláři buď potřebujete každý den nebo se vám mohou občas hodit.

Kosmická loď na vašem stole

Držák na kancelářské sponky Space je designově dokonalý praktický doplněk. Dekoruje a zároveň dobře slouží. Nemusíte neustále prstem lovit kancelářské sponky ze dna krabičky nebo drátěného kelímku. Sponky najdete přichycené na držáku ve tvaru kosmické lodi. Klasické stříbrné či černé kovové sponky ladí k tomuto držák nejlépe, ale pro lepší orientaci ve spisech možná někomu vyhovují spíše ty barevně odlišené. Ať už jsou jednobarevné nebo pruhované.

Držák na kancelářské sponky, Georg Jensen

Značka Georg Jensen představuje vybraný a organický design, ryzí a nadčasový, vždy osobitý a plný života. Elegantní jednoduchost ve výrobcích Georg Jensen překvapuje a uchvacuje smysly už přes sto let. Společnost produkuje široký sortiment luxusních výrobků: stříbrné a zlaté šperky a šperky z drahých kamenů, hodinky, dárkové předměty pro domácnost a kancelář, nerezové a stříbrné příbory a sezónní dekorace.

Cena: 812 Kč

Děrovačka, se kterou si vyhrajete

Kupte si takovou děrovačku, která nevytváří jen praktické otvory na zařazování do šanonu. Za dobrou cenu seženete pomůcku, kterou budete moci třeba ozdobit svatební přání, přání na Vánoce nebo jmenovky na slavnostní tabuli či firemní večírek. Ozdobná děrovačka na papír vám, po stisknutí vybraného symbolu, vytvoří výřez ve tvaru hvězdy, srdce, čtyřlístku, slunce, labutě a dalších vzorů.

Děrovačky ozdobná

Průměr 15mm (Sněhová vločka)

Cena: 80 Kč

Zavlňte se

Jedinečný svým provedením je stojánek na tužky Wave. V černém provedení připomíná vlnící se noční moře. Krása tohoto stojanu spočívá jednoznačně v jeho jednoduchosti. Počítejte ale s tím, že se vám do něj nebudou chtít umisťovat vaše oblíbené obyčejné tužky. Tenhle stojan vás donutí si koupit luxusní pero.

Wave stojánek na tužky, Georg Jensen

Cena: 1260 Kč

 Otevírání dopisů si vychutnáte

Budete se těšit na dobu, kdy chodí každodenní korespondence, když budete mít nůž na dopisy Giving. Evokuje orientální dýky. Je vytvořený z nerezové oceli a dlouhý je 21cm. Určitě ho budete chtít mít pořád vyleštěný. Zároveň je dobrým tipem na dárek pro partnera.

Nůž na dopisy Giving, Georg Jensen

Cena: 1260 Kč

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky