Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak si zpestřit práci: Mravenci a skotačící pes

Zdroj: Profimedia.cz

Když se v práci nudíte nebo se potřebujete odreagovat, pořiďte si zvířata! Živý pes nebo kočka, to by vás asi šéf hnal, a tak vyzkoušejte zvířata umělá.

Můžete zkusit akvárium, speciální mraveniště plné živých mravenců, skotačícího pejska...

Akvarium Akvarium Zdroj: Profimedia.cz  

Rybičky v akváriu

Rybičky jsou skvělým doplňkem domů i do kanceláře. Stačí se chvíli dívat do akvária a rázem se dostanete do psychické pohody. A to dvojnásob oceníte v práci! Abyste však rybičky nemusela krmit a čistit, pořiďte si toto speciální kancelářské akvárium – zapojíte jej přes USB k počítači a už můžete sledovat, jak si krásně plavou! Ale pozor, na krmení přece jen nesmíte zapomenout – ovšem přes CD se softwarem.

Cena: 645 Kč (nakupnioaza.cz)

Mraveniště Mraveniště Zdroj: Profimedia.cz  

Mravenci

Akvárium má kdekdo, ale mraveniště v kanceláři, to ne! Jde o skvělou věc, u níž se výborně odreagujete. Vymysleli ji v NASA, když zjišťovali, jak se mravenci chovají ve stavu beztíže a jak je do kosmu dopravit. Kontejner je naplněn speciálním, vysoce výživným netoxickým gelem, který mravencům poskytuje dostatek výživy. V gelu jsou malé tunely, takže můžete mravence sledovat při plné práci. Kontejner je navíc vybaven zvětšovacím sklem. Mravence si ale musíte doplnit sama, nejsou součástí balení. Jejich životnost v gelu je okolo 3 až 4 měsíců, potom je stačí vyměnit za nové.

Cena: 750 Kč (zajimavedarky.cz)

Kočka ořezávátko Kočka ořezávátko Zdroj: Profimedia.cz  

Kočka

Ořezat tužky potřebuje čas od času každý, tak proč si na to nepořídit do kanceláře kočku. Pěkný nesmysl, říkáte si! Ale ne, jen zapomeňte na tu živou. Kupte si takovou, která vás zaručeně pobaví již při samotném vkládání tužky a při ořezávání navíc začne mňoukat!

Cena: 298 Kč (gadgets-darky.cz)

USB pes USB pes Zdroj: Profimedia.cz  

Pes

Pejsek s hvězdičkou, aneb Mládeži do 15 let nepřístupno. Tak by se dala označit tato skvělá vychytávka do vaší kanceláře! Proč? Stačí jej vložit do volného USB portu a pejsek začne dělat velmi rychlé pohyby – o co jde, zaručeně poznáte na první pohled. A ta výdrž! Pobavíte se vy, i vaši kolegové – jen váš USB port z dovádění pejska asi radost mít nebude.

Cena: 324 Kč (dobry-darek.cz)

Tip Kafe.cz

Chcete vidět, jak to funguje? Podívejte se na video!

Sova Sova Zdroj: Profimedia.cz  

Sova

Potřebujete něco decentnějšího? Pak je tu právě pro vás sovička, symbol moudrosti, kterou také zapojíte přes USB a podle nálady začne koulet očima a kroutit hlavou. Určitě každému vyloudí minimálně úsměv na tváři.

Cena: 569 Kč (smartstore.cz)

Tip Kafe.cz

A když vás zvířata (hlavně hmyz) v kanceláři obtěžují... Máme pro vás řešení.

Hmyzožravka Hmyzožravka Zdroj: Profimedia.cz  

Obtěžuje vás hmyz?

Když je to naopak a v práci vás obtěžují mouchy, komáři, či jiný dotěrný hmyz, vypěstujte si masožravku! Stačí zakoupit kompletní balení, které obsahuje semínka, květináčky i český návod. Na okně v kanceláři se budou vyjímat, mouchy nebudou mít šanci a ani kolegové se k ní moc nepohrnou.

Cena: 549 Kč (gadgets-darky.cz)

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Holky, máte hrůzu z internetu?

Člověk o internetu slyší ledacos: že tam běhají nebezpečné viry, že vám mohou zničit počítač, že vám zločinci přes síť vyberou bankovní účet.…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU